Mariano'nun Maliyeti KAP'a Bildirildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano'nun Maliyeti KAP'a Bildirildi!

Sen CL katıl, şampiyon ol, ligde o kadar maç kazan o kadar puan topla bu topçuların aldığı para zoruna gitmez, başarı = paradır. Başarı için de kalite lazımdır. Kalite de ucuz değildir. Mariano iyi transfer. Ücreti makul, 3 yıllık anlaşma akıllıca. Ama yine de dursunun rezilliklerinin %5ini kapatmaz bu, en azından Tarık gibi adamlar alacağına Sevillanın sağ bekini alıyorsun

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

orası öyle dostum. kaliteli bek ona lafımız yok lakin yine ucuza bitirmişler gibi lanse etmeye gerke yok. bu yönetim iyi iş falan çıkarmadı yine

Hayyrettt nasil becermisler bu kadar kritik bir bolge transferini bu kadar makul sayilabilecek rakamlara bitirmeyi?
Vallaha helal olsun.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Adama dursun piyangosu vurmuş..

Neyse para bizim cebimizden çıkmıyor nasılsa, umarım zıpır çocuk eboue gibi olur! Çünkü Eboue sağ bekte tam bir kara mambaydı.

Kara mamba bekler yılan gibi olurlar, beklenmedik anlarda saha çizgisinden avına yaklaşır takımına katkı sağlarlar..
Zenci olanı daha makbürdür ve kabul görür.. Golden sonra genelde taklacı güvercin gibi parendeler atarlar. Bazısı da golden sonra pembe dilini çıkarıp sevinir ki zehri rahkip takımı kör etsin.

Bizi iyi günlerin beklediğine inancım artmaya başladı arkadaşlar.. Önce gomis şimdi bu kara mamba çıldırmamak elde değil.

Fenerli olmuş olsaydım eğer (Allah yazdıysa bozsun) bu iki transferi kıskanmaktan geberirdim.

rakamların neresi iyi hala iyi diyorsunuz yahu. bu saflar maç başı yerine gidip puan başı anlaşma yapıyorlar.

ligi 70 puanla bitirdiğini varsay bu adama 350 bin daha vereceksin. etti 2.650. 40 maça da çıktığını düşün etti 2.900. şampiyonda olsak primin %25i veriecek 3 e geldi bu adam şampiyon olsak bir de ŞL grupları için 250 vereceğiz onu da katayım.

Şampiyon olursak bu paralar koymaz. Bizim sorunumuz hak etmeyen adamlara olmayacak paraları gömdüğümüzden takımın beli doğrulmuyor. Kabaca bir hesap yaptığında ilk 11'deki herkese ortalama 3 milyon Euro maaş versen 33 milyon ediyor. 28 kişilik kadroda geri kalan 17 adam için ortalama maksimum 1 milyon Euro maaş verilse Toplamda 50 milyon Euro eder ki Galatasaray şu andaki geliri ile kıyaslandığında bu rakamları rahatlıkla ödeyebilir.

Bizim sorunumuz yedek oturan veya oturacak Tarık, Sabri, Tolga gibilerin minimum açlık sınırı 2 milyon Euro'dan maaş alması, bu da bütçemizi fazlasıyla kabartıyor. Yoksa ilk 11'de sürekli oynayacak adamlar için çok çok kötü maaş bütçeleri değil bunlar. Biraz fazla ama daha önce yaptığımız hatalara nazaran daha kabul edilebilir rakamlar.

Beşiktaş ile kıyaslarsak yine çok fazla veriyoruz orası ayrı ama bizim Beşiktaş gibi başarısızlığa sabredebilecek veya başarısızlıkta dahi desteklemeye devam edecek bir taraftar kitlemiz yok.

Üst Alt