Marica 'Aslan' gibi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marica 'Aslan' gibi!

Cevap: Marica 'Aslan' gibi!

Nerden nereye... Drogba, Forlan derken Marica. Ben demiştim son açıklamalardan sonra ancak böyle transfer yapılır. Yönetim değişti ama mantık değişmedi, hatta geriye gitti. Geçen sene en azından Misimovic gibi bir adam gelmişdi... Onu da sağolsun Hagi harcadı.

Gene mi Romen gene mi romen ya ? Hagi'den sonra ki Romen'lerin hepsi patladı ama biz akıllanmadık.

Bu haber uydurma olsa bile yönetim kapasitesini gösterdi.Yine beleşçiliğe soyunduk.Ya bu herifi ya da Bobo gibi bonservisi elinde olan bir herifi alırlar forvet tamam derler.

Hadi Drogba taraftarın gazıydı ona lafım yok ama Forlan'a ciddi şekilde talip olduktan sonra gidip böyle beleşçilik yaparlarsa yazık yani gerçekten yazık.

Kolpa bir habere inanıp yönetime bari sallamayın. Eğer alırlarsa o zaman istediğinizi söyleyin.

İşin şakasından geçtim.Açıkçası Maricayı alıcağımızı sanmıyorum.Daha iyisini alırız.Maricanın hızı dışında pek bir şeyi yok.Son vuruşu çok zayıftır.Driblingi daha iyidir.Sercanın benzeri stil olarak.Ben 26lık Maricanın yerine 20lik Sercanı alırım daha iyi.En azından onun yaşına geldiğinde bitirişleri gelişir.

Aldıktan sonra sallasak ne işe yarar abi?Almadan önce uyarıyoruz ki bir işe yarasın.Haberin kolpa olup olmadığından da emin değilim.Para harcamak istemiyoruz diyen bir yönetimimiz var.

Bu açıklamayı ben duymadım,duyan var mı acaba ?

Ancak yeni yönetim göreve geldikten kısa bir süre sonra "Transfere ne kadar bütçe ayrıldı?" sorularına "Ne kadar gerekiyorsa o kadar..." cevabını ben Ünal Aysal'ın kendi ağzından duydum.

Yalnız(!) gelişen şu son olaylardan sonra(şike vs.) bu strateji değişmiş de olabilir,beklemekte fayda var (yapacak da başka bir şeyimiz yok zaten) ...

Bu açıklamayı ben duymadım,duyan var mı acaba ?

Ancak yeni yönetim göreve geldikten kısa bir süre sonra "Transfere ne kadar bütçe ayrıldı?" sorularına "Ne kadar gerekiyorsa o kadar..." cevabını ben Ünal Aysal'ın kendi ağzından duydum.

Yalnız gelişen şu son olaylardan sonra(şike vs.) bu strateji değişmiş de olabilir,beklemekte fayda var (yapacak da başka bir şeyimiz yok zaten) ...

İlk başta sınırsız bütçe diyen de kendileri geçen gün ağız değiştirip transfere para dökmek istemiyoruz diyen de kendileri.Tam cümleyi hatırlamaya çalışıyorum şimdi ama başkanın kendi ağzından bunu ima ettiğini gördüm.Zaten bu şike davasının sonucunu bekliyoruz muhabbetini hala çözebilmiş değilim.Avrupa seviyesinde kadro kuracağız diyen ben değildim herhalde.

İlk başta sınırsız bütçe diyen de kendileri geçen gün ağız değiştirip transfere para dökmek istemiyoruz diyen de kendileri.Tam cümleyi hatırlamaya çalışıyorum şimdi ama başkanın kendi ağzından bunu ima ettiğini gördüm.Zaten bu şike davasının sonucunu bekliyoruz muhabbetini hala çözebilmiş değilim.Avrupa seviyesinde kadro kuracağız diyen ben değildim herhalde.

Evet o açıklamayı hatırlıyorum;ama o açıklamada o şekilde bir ima olduğunu hatırlamıyorum...

Demek istediği herhalde şöyleydi; eğer bazı kulüpler düşürülürse gelirlerimiz azalır ve bu durum bizi de etkiler;yani transferde ona göre hareket etmek zorunda kalabiliriz ...

Stancu bundan bin kat daha iyi. sözlesmesini fesh ettiler zaten. 100 macta 20 gol atmis adam aman ne iyi istatistik. Drogba'yla basladik , Cisse'ye geldik, geldik Marica'ya..

Üst Alt