Mario Balotelli, Olympique de Marseille’de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mario Balotelli, Olympique de Marseille’de!

images

Uzun süren görüşmeler sonucunda İtalyan forvet Mario Balotelli Ligue 1 ekiplerinden Olympique de Marseille’le 6 aylığına anlaştı.

Marseille, Mario Balotelli ile sezonun geri kalan kısmı için anlaşırken, İtalyan oyuncuya 6 aylığına 2 milyon euro ödenecek.

Nice Başkanı geçtiğimiz gün Balotelli'yi serbest bırakmaya hazır olduklarını 'Balotelli bir kulüple anlaşırsa serbest bırakmaya hazırız' ifadelerini kullanmıştı.

Golcü oyuncu yarın sağlık kontrolünden geçecek.

Gianluca Di Marzio :: Balotelli to sign for Olympique Marseille: medicals set for Wednesday
OM : Balotelli doit signer ce mardi, Marseille se méfie d'un dernier coup tordu !

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

balotelli-italy-poland_92vpy1y1dnz8zbgpw7ne1bd2.jpg

Balotelli, adım adım Marsilya'ya

Nice'ten ayrılacak olan Mario Balotelli, Marsilya'ya transfer olmak üzere.

Bir dönem Galatasaray'ın da gündemine gelen Mario Balotelli, yeni takımına imza atmaya hazırlanıyor.

RMC Sport'un haberine göre yıldız futbolcu dün gece saatlerinde Marsilya'daki InterContinental'e gitti. Balotelli'nin Marsilya için sağlık kontrolünden geçeceği ve aynı gün içinde de imza atacağı konuşuluyor.

GOAL

Bu herifi transfer edememek 2 sebepten oturu gerceklesmis olabilir. Ft istememistir ya da yonetim bitirememistir. Sorun hangisiyse o kisi maldir.

Üst Alt