Mario Gomez, Resmen Wolfsburg'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mario Gomez, Resmen Wolfsburg'da!

valla bjk yine sampiyon olur diyordum ama bu transfer politikasi ile bunlar bitti, fenev desen onlar da bitti bu hoca degisikligi ile

bizim capsiz dursun sampiyon olur görün bakin, hele bunlar battikca bizimki cosmaya basladi süper kupayi da alinca 2-3 transfer falan

oyuncu konusunda anormal şerbetliler.

demba ba ile gomez bize gelse ikiside erkenden sezonu kapatırdı.

milan baros örnegi ortada..

Gomez Besiktas da biraktigi yerden devam ederse Wolfsburg bu sezon yine yukariya dogru tirmanir. Wolfsburg'un ofansi bu sezon bayagi iyi kagit üstünde.

Gomez, Draxler, Didavi, Kuba, Dost.

CqIzL6dW8AAX4oy.jpg

Gomezin gitmesi harika oldu ?töre sosa ve gomezin gitmesi kargayı eski durumuna geri döndürdü ş.liginde dünya futbol tarihinin en farklı mağlubiyetlerini alabilirler

LG-K500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomezin gitmesi harika oldu ������töre sosa ve gomezin gitmesi kargayı eski durumuna geri döndürdü ş.liginde dünya futbol tarihinin en farklı mağlubiyetlerini alabilirler

Bence öyle tarihi maglubiyet almazlar, takim olarak defansif anlayisi fena degil Besitkas'in ama kalite eksikligi oldugu asikar.

Bizim 4-0'lar gibi birsey olabilir ama mesela. Besiktas'a Mönchengladbach'in cikmasini cok isterdim ama ne yazik ki iki takim da 4.torbada, maca giderdim en azindan.

Torbalara göre söyle bir grup cikarsa cok egleniriz.

1. FC Barcelona
2. Borussia Dortmund
3. Tottenham Hotspurs
4. Besiktas

Bence öyle tarihi maglubiyet almazlar, takim olarak defansif anlayisi fena degil Besitkas'in ama kalite eksikligi oldugu asikar.

Bizim 4-0'lar gibi birsey olabilir ama mesela. Besiktas'a Mönchengladbach'in cikmasini cok isterdim ama ne yazik ki iki takim da 4.torbada, maca giderdim en azindan.

Torbalara göre söyle bir grup cikarsa cok egleniriz.

1. FC Barcelona
2. Borussia Dortmund
3. Tottenham Hotspurs
4. Besiktas
Eğlence olacağı kesin . bana göre bjk şu anki kadrosuyla uefa gruplarından bile çıkacak seviyede değil ş.ligindeki 3.torba takımları bile bjk ya en az 3 fark atacak seviyede töre gomez ve sosayı ş.liginde oynayacakken göndermek yüzme bilmeyen birini okyanusun ortasına bırakıp hadi surf yap demek gibi bir şey. Ben tarihi mağlubiyetler bekliyorum zaten gomez de bunu gördü ve ş.liginde rezil olmamak adına adeta kaçtı

Eğlence olacağı kesin . bana göre bjk şu anki kadrosuyla uefa gruplarından bile çıkacak seviyede değil ş.ligindeki 3.torba takımları bile bjk ya en az 3 fark atacak seviyede töre gomez ve sosayı ş.liginde oynayacakken göndermek yüzme bilmeyen birini okyanusun ortasına bırakıp hadi surf yap demek gibi bir şey. Ben tarihi mağlubiyetler bekliyorum zaten gomez de bunu gördü ve ş.liginde rezil olmamak adına adeta kaçtı

Gomez bugün Wolfsburg da söyle bir aciklama yapmis: Euro 2016'ya katilmak icin Türkiye'ye gittim, bunu da basardim.

Adam Besiktas'i resmen basamak olarak kullanmis :asd:

Gomez bugün Wolfsburg da söyle bir aciklama yapmis: Euro 2016'ya katilmak icin Türkiye'ye gittim, bunu da basardim.

Adam Besiktas'i resmen basamak olarak kullanmis :asd:

Öyle. Şunu da söyliyim tam olsun, Löw Gomez ve Podolski'ye Türkiye'den teklif gelince Türkiye'ye gidin, düzenli oynayıp form tutun dedi ikisi de o yüzden Türkiye'ye transfer oldu, veteran oyuncular ama düzenli oynamıyorlardı.

Son düzenleme:
Üst Alt