Haber Marius Sumudica: "Benim elimde sihirli değnek yok"

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
1566242047865.png

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Sumudica, Fenerbahçe maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Marius Sumudica: "Fenerbahçe bizden fazla ritmli oynadı. Takımla bir hafta geçirdim son hafta tüm transferler tamamlandığında. Son 10 günde 4-5 oyuncu katılmıştı aramıza, kesinlikle yeni bir takım. Bu süreçte bir tane hazırlık maçı yapamadık takımın birbirini tanıması için."

Marius Sumudica: "Daha fazla çalışmamız lazım bireysel olarak. Benim elimde sihirli değnek yok oyunculara dokunup hemen adaptasyon sürecini atlatamam. Farklı bir kültür ve ülke, kolay olmayacak. Bu yüzden beşli defansla oynadım. Daha fazla konuşmaya gerek yok herhalde."

Marius Sumudica: "Bir haftamız daha var, bu bir hafta bize iyi gelecek. Bazı değişiklikler olacak. Koşmayan, hata yapan oyuncular haftaya kenara çekilecek çünkü daha fazla hata lüksümüz yok. Zor bir maç bizi bekliyor, Gençlerbirliği ile oynayacağız, üç puana ihtiyacımız var."

Marius Sumudica: "Daha fazla çalışmaya ihtiyacımız var. Formayı hak eden kazanacak. Kariyerimde hiç olmamıştı aleyhimize 3 penaltı verilmesi. Fenerbahçe'nin ilk penaltısı penaltı değildi. İyi oynadılar, hak ettiler galibiyeti, hak etmediler diyemem bu atmosferde.

Kadir Ari

Moderatör
Yönetici
Moderatör
dünyanin en kötü tdsi olabilir

Sertan Nalbant

Aslan Üye
"Daha fazla hata lüksümüz yok, 3 puana ihtiyacımız var"

Bu, sezon sonu söyleyeceklerini ilk maçta söylüyor.

Defteri tersten açtı sanırım

Gökhan Gel

Parçalı Üye
1. ligden Süper Lig'e çıkan oyuncularına-TD'sine saygı göstermeyip hemen değiştiren takımlardan tiksiniyorum. İnşallah düşerler.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Noldu lan hıyar maç öncesi atıp tutuyordun. Biraz tutarlı ol.

sent via GSC

Melih Peker

Taçsız Kral
reis bizden puan kopartacaktır.

Üst Alt