GSC Scout - # Markus Henriksen | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
it oğlu it medyanın gazına gelip sneijder'a terbiyesizlik etmeyin

bu herifi yıllar önce (daha rosenborg dönemindeyken) forumda ilk öneren benimdir, sonra AZ'ye gitmişti.. ayrıca “sneijder yerine” falan da olmaz, izlemediğiniz, hakkında bilgi sahibi olmadığınız bi adamı neden öneriyorsunuz , size sormak isterim ..

Talisca > Sneijder
Talisca >
31650828ea1038f3a1f0e3a289c4deb2.jpg

it oğlu it medyanın gazına gelip sneijder'a terbiyesizlik etmeyin

bu herifi yıllar önce (daha rosenborg dönemindeyken) forumda ilk öneren benimdir, sonra AZ'ye gitmişti.. ayrıca “sneijder yerine” falan da olmaz, izlemediğiniz, hakkında bilgi sahibi olmadığınız bi adamı neden öneriyorsunuz , size sormak isterim ..

medyanın gazına değil ama gözlerime inanıyorum. 33 yaşında 5M alan biri babamın oğlu olsa gitsin derim.

bu adam kulüpsüz kalmış. Çok şaşırdım. İnanılmaz bir yetenekti. Son 1-2 senedir takip edemedim. Alkmaar zamanında efsane bir şey olacak diyordum.

Keşke bir süper lig takımı alsa da görsek. Gerçekten fırsat transferi olabilir. Ts'den beklerim mesela. Norveçli, kulüpsüz falan. Sosa'da gidiyor büyük ihtimal

bu adam kulüpsüz kalmış. Çok şaşırdım. İnanılmaz bir yetenekti. Son 1-2 senedir takip edemedim. Alkmaar zamanında efsane bir şey olacak diyordum.

Keşke bir süper lig takımı alsa da görsek. Gerçekten fırsat transferi olabilir. Ts'den beklerim mesela. Norveçli, kulüpsüz falan. Sosa'da gidiyor büyük ihtimal
Bu adam Türkiye'ye gelse Linderoth gibi olur geliyor bana.

bjk ilgileniyormuş. Enteresan. Kamp görseydi ciddi verim alınırdı ama geçen seneyi boş geçen oyuncunun, kamp geçirmeden sezona girmesi risk olur.

Üst Alt