# Marlos Romero Bonfim


https://imgim.com/dsc03611.jpgFotoğrafta ismi yeşille yazılmış oyuncu. 7 Haziran 1988 doğumlu, 23 yaşında. Sao Paulo'da sol açıkta oynuyor.Bu sezon 11 maçta 3 gol 2 asistle oynarken; geçen sezon 41 maçta 4 gol 8 asist yapmış.Oyuncunun menajerliğini yapan şirket Bobo, Keleberson, Alex de Souza, Nobre, Lugano gibi isimlerin de menajerliğini üstleniyor.[video=youtube;RMyBSTYrb1g]https://www.youtube.com/watch?v=RMyBSTYrb1g[/video][video=youtube;o9pmsdA6PBk]https://www.youtube.com/watch?v=o9pmsdA6PBk[/video]Videolardan anlaşıldığı kadarıyla kumaşı iyi bir oyuncu. Son vuruşlarda mükemmel olduğu söylenmese de ligde iş yapabilecek düzeyde.
 
Cevap: # Marlos Romero BonfimGenc oyunculari almak lazim. Nasil olsa yabanci siniri da yok istedigin kadar oyuncuyla sozlesme imzalanabilir.
 
Cevap: # Marlos Romero Bonfim24 yaşındaki adamın nesi genç Allah aşkına

24 yaşına kadar keşfedilmemişmi bu adam iyi olsa zaten duyardık ismini gereksiz
 
Cevap: # Marlos Romero BonfimDünyaca ünlü değil alınırsa gelecek için alınacakdır (gerçi o yaşta ne geleceğiyse) ama Terim oynatmayacağı için Pino'yu gönderip Marlas'ı almaz
 
Cevap: # Marlos Romero Bonfimalınırsa müthiş olur..tabloda var umarım transfer gerçekleşir..genç ve beğenilen bir isim
 
Cevap: # Marlos Romero BonfimPino reloaded. Pino'nun kuyruğuna teneke bağlayıp yollayanlar bu arkadaşı dört gözle bekler kesin. Hayat garip tribünler falan.
 
Cevap: # Marlos Romero Bonfimarkadaslar bize brezilyalılar yaramıyor geçmiştede bir sürü brezilyalı geldi daha çok fizik gücü kuvvetli hızlı ve takım oyununa yatkın bir oyuncu birde mervan transferi neoldu o çocuk içinde gerçekten iyi referanslar var
 
Üst Alt