# Marlos Romero Bonfim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Marlos Romero Bonfim

Cevap: # Marlos Romero Bonfim

8346.png

Oyuncunun Fm 2011 Profilini buldum :) Potansiyel yükselmeside "pa" derler en fazla 150 oluyo kısaca özet geçim pino ayarında bişey buda.. :)

Fm oyuncuları izleyip analiz yapıp sonra profilleri oluşturuyor profesyonel futoblcu gözlemcileri tarafından yapılıyor bu oyundaki futbolcu profilleri boşa alınıcak sallanıcak bir tarafları yok yani :)

Böyle bir şey yok. Bir çok ülkede belirli grupları olduğu doğru ancak bu adamlar profesyonel değiller. Örneğin bazı bloggerlar bu alanda çalışıyorlar Türkiye'de. FM veritabanı boş denilip köşeye atılacak kadar yanlış değil ancak ona dayanarak iş yapılacak kadar da doğru değil.

Marlos kaliteli ve genç bir oyuncu.Buraya gelirse bize çok yarar sağlar.Ayrıca maliyetide az.Yazı tahtasında Marlos'un ismi yeşil ile yazılmıştı bence Marlos transferi bitmiş olabilir.

Böyle bir şey yok. Bir çok ülkede belirli grupları olduğu doğru ancak bu adamlar profesyonel değiller. Örneğin bazı bloggerlar bu alanda çalışıyorlar Türkiye'de. FM veritabanı boş denilip köşeye atılacak kadar yanlış değil ancak ona dayanarak iş yapılacak kadar da doğru değil.

profesyonelmiş değilmiş beni ilgilendirmez

11.3 veritabanındaki gözlemleri müthiş

fm'ye göre transfer yapsaydık şimdi mehmet ekici, tunay torun, gökhan töre, ilkay gündoğan, kemal tokak, taner talçın, atila turan gibi isimleri transfer etmiştik

Fm'e bakıp transfer yapsaydık bu zamana kadar milyon dolarlık transfer satışları yapan bir kulüp olabilirdik kendi scoutlarımız hali ortada acemi gibi hepsi daha 1 tane oyuncu bulamadılar...

Marlos zeki güçlü ancak hızlı değil, 10 numara oynayabilir ancak sol açık için biraz hantal bence

Bu adamı alana kadar Thiago Neves'i alsak ya.

[video=youtube;eZw4v0z6pqA]https://www.youtube.com/watch?v=eZw4v0z6pqA&feature=related[/video]

Valla videolardan ne kadar anlaşılır bilmiyorum ama iyi gibi sol ayağı yumuşak iyi adam geçiyor olsa iyi olur

ayrıca bizede porto kulübünün scout ekibi lazım :)

profesyonelmiş değilmiş beni ilgilendirmez

11.3 veritabanındaki gözlemleri müthiş

fm'ye göre transfer yapsaydık şimdi mehmet ekici, tunay torun, gökhan töre, ilkay gündoğan, kemal tokak, taner talçın, atila turan gibi isimleri transfer etmiştik

m.ekici kemal tokak atilla turan ihtiyacımız olan bölgeler ihtiyacımız olan cinste yerli oyuncular bence

istatistikleri pek iç açıcı değil, bize şov yapan değil, netice aldıracak oyuncular lazım

Üst Alt