Marsilya Başkanı: "Lucho için en ciddi teklif Fenerbahçe'den" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marsilya Başkanı: "Lucho için en ciddi teklif Fenerbahçe'den"

Cevap: Marsilya Başkanı: "Lucho için en ciddi teklif Fenerbahçe'den"

Nokta atışı olur. Gelirse kapatalım ligi. Hiç başlamayalım.

Türkiyede kevgir olmazlar kevgire çevirirler. Selçuk-colman ikilisi bile yeterli oldu savunma için.

Gelsin.İzleyelim Lucho'yu dünya gözüyle.

Haber doğru mu bilmem ama son 10 yılda gördüğüm en iyi transfer politikasını Aykut uyguluyor 2 senedir. Yabancı transferlerinde doğruluk oranı en az %80 bence ki bu büyük başarı.

Cevap: "En ciddi teklif Fenerbahçe'den"

hemen kazik.bu kafayla gidersek bizden bisey olmaz

ben fikrimi söyledim benimde çok beğendiğim bir oyuncu ama 13 milyon gerçekten çok. oyuncuya da en az 3 milyon verseler baya pahalıya patlar bu transfer. 30 yaşındaki adama bu kadar masraf yapmak sence doğrumu? biz alsak da aynısı söylerdim. en fazla 2 sene iyi oynar sonra fizik olarak düşmeye başlar bedavaya gönderirler.

Cevap: "En ciddi teklif Fenerbahçe'den"

ben fikrimi söyledim benimde çok beğendiğim bir oyuncu ama 13 milyon gerçekten çok. oyuncuya da en az 3 milyon verseler baya pahalıya patlar bu transfer. 30 yaşındaki adama bu kadar masraf yapmak sence doğrumu? biz alsak da aynısı söylerdim. en fazla 2 sene iyi oynar sonra fizik olarak düşmeye başlar bedavaya gönderirler.

5 maç kazandırsa zaten maaşını çıkarmış olur. baroniye verilecek maaşın bir kısmı bonservise gittiğini düşünsek, çok da kazık değil.

Takımlar gerekirse para harcamalı. Özellikle kendini ispatlayan süpriz çıkmayacak oyuncular için.

SL'de boyle oynarlar.

-Volkan-

Gokhan-Serdar-Lugano-Santos

Emre-Lucho

Alex

Dia-Emenike-Niang​

Lucho tam bizim aradigimiz tipte bir oyuncu, bizde görmek isterim ama bonservisi hakikaten fazla. 13-15 milyon € gibi paralar konusuluyorsa insallah alir Fenerbahçe.

Lucho Porto daki kadar etkili degil, Turkiye Liginde is gorur ama Sampiyonlar Liginde pek katki saglamaz

lucho emre alex aynı anda oynar mı hiç neyin kafasını yaşıyorunuz siz ?

Üst Alt