Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)

Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)

Kimsinde emir veriyorsun sen?

Şike yapmamıştır diyerek, direkt şike yapmıştır diyenlerle aynı durumda değil misin?

Kaldı ki bu adamlar şike yapmıştır. Kesin kanaat bu yönde herkesinde dillendirilmiyor yeterince.

yahu girgirina yazmis o adam

gormuyormusun sike yapmamislar amma 58.madde degisin diyor ;)

masumiyet karinesini hiçe sayan bir konu daha.. cekin su grafikleri gözüm görmesin.. + fb şike yapmamıştır ama 58. maddenin değişmesi lazım Türk futbolunun marka değeri içün bunu da belirtmek isterim

İronik mi olmaya çalışıyorsun bilmiyorum ama üslubun güzel değil.

Hem bir düşün bakalım, onlar maçlarla oynamaya başladığında senin masumiyet karinene ne oldu.? (Ben söyleyeyim; tecavüz ettiler.)

hadi yunanlar neyse, ama Marsilya (CL Kupasindan dolayi) ve Juventus gibi takimlarin tarihi Fenerbahceden daha büyük. Fenerbahcede kim? Yayla kupasinin sahibi.

Kanunları abartmadan uygulamak lazım. Fenerbahçe Bank Asya'ya kesinlikle düşürülmeli. Avrupa'dan men edilmemeli, zaten 10 sene götü toplayamazlar.

Asıl cezayı Fenerbahçe'yi bu duruma getirenler çekmeli. Ben bu noktada Fenerbahçelilere anlam veremiyorum işte.

Fenerbahçeliler Aziz Yıldırım'a ateş püskürmesi gereken yerde onun köpeği gibi hareket ediyorlar.

masumiyet karinesini hiçe sayan bir konu daha.. cekin su grafikleri gözüm görmesin.. + fb şike yapmamıştır ama 58. maddenin değişmesi lazım Türk futbolunun marka değeri içün bunu da belirtmek isterim

bravo sana, üstün objektif olma basarısını gösterdin, ne kadar gurur duysan azdır.

şahsen çok altlara düşmesini istemiyorum. bank asya veya bank asyanın bi altına düşseler benim için yeterli. iki üç sene sonra çıktıklarında çok gırgır olurdu. süper ligi çıktıkları ilk sezon küme düşmemeye oynarlardı belki küme düşerlerdi :D

Klub kapatilsa bu ezikler hangi takımı tutar cok merak ediyorum :D

Düşmeleri en büyük arzularımdan biri açıkçası rekabetin olması da iyidir gerçi ama ortada birşey varsa bunun cezası ağır olmalı ve dediğim gibi düşürülmeliler.Ama benim korkum acaba fener ya da diğer takımlar ligden düşünce lig temizlenecek mi gerçekten kafalar değişmedikten sonra...

yiyorsa düşürmesinler uefa 5 yıl men ceza verir ülke olarak bizim kulübte biz bu yasayı desteklememiştik diye cas a başvurur ortalığı karıştırırız

Muhammet harikasın, hemen resmi antifener arşivime atıyorum..

Üst Alt