Marsilya'daki Kavgada 1 İngiliz Taraftar Öldü! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marsilya'daki Kavgada 1 İngiliz Taraftar Öldü!

Ulan gereksiz benimle aynı yaştaki adamlara abi dion ha ben bu forumda 1 Allahin kuluyla kavga etmemisim sende uzatma sus olum boş yapma ruiz ışte.

ben seninle daha once kavga ettim, kendim sahitim, kime yalan atiyorsun.
alkolun yuzundense eger, peki tamam oyle diyelim lan. kendin hic ictin mi? peki turkiye onlarca malca adamlar var, hepsi mi alkolik? yorum yaparken dikkatli ol olm.

ben seninle daha once kavga ettim, kendim sahitim, kime yalan atiyorsun.
alkolun yuzundense eger, peki tamam oyle diyelim lan. kendin hic ictin mi? peki turkiye onlarca malca adamlar var, hepsi mi alkolik? yorum yaparken dikkatli ol olm.
Olum çok ictim konuyu anladiysan orda ingilizlerin muhabbetinden bahsediyorum ulan Türkiye de 2 kişi oldu o muhabbet sadece boş yapma tamam de geç mesaji anlamamissin.
Ha benle daha oncede kavga etmiş olabilirsin ama seni ben falan raporlamadim kendileri vermiş anladın.

Fransız polisi gözaltına aldığı 100'ün üzerinde taraftarı sınırdışı edip ülkelerine gönderecek.

(Hoş olmayan görüntüler mevcut)
Ckro0NmWsAAHXbp.jpg

Ckro0WuWgAA5-3F.jpg:large

Ckrozu1WsAElJsd.jpg:large

Ckro0FlXIAAyQ--.jpg:large

Off ilk resimde yeminle kellesini alıyor sandım

Bu ruslar çok feci

Sent from my iPhone using Tapatalk

ruslardan daha tehlikelisi rusların bile altına sıçdığı sadece çeçenleri ve dağıstanlıları bilirim bunlara bulaşan ölmüşdür demektir ruslar bile bulaşmıyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt