Martin Benitez İçin Son Teklif 5 Milyon Euro! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Martin Benitez İçin Son Teklif 5 Milyon Euro!

Arkadas adamlar enayi mi 3 milyon fark varken oyuncuyu biraksin?

Bu transfer net olmadi. Günler öncesi belirtmistim 5 milyon dahi verecek gücümüz yok bir oyuncuya diye. Yaniltmadilar. Zaten bu transfer olsaydi coktan olurdu cünkü Denizli 2 gün dedi, 4 gün oldu.
Yönetim gerekeni yapmış 5 milyon euro vermiş daha fazlasına bende karşıyım kazık yeriz.

Mevzu 5m€'dan fazla verelim değil. Teklifini buradan da yapabilirdin. Adamın ayağına gidiyorsan, alıp geleceksin. Bu kadar basit. Ya da sağda solda dillendirmeyeceksin ben oraya buraya gidiyorum diye. Artistlik yaparken iyi, alamayıp lafı yiyince oouuvvv..

Yok öyle birşey.

Mevzu 5m€'dan fazla verelim değil. Teklifini buradan da yapabilirdin. Adamın ayağına gidiyorsan, alıp geleceksin. Bu kadar basit. Ya da sağda solda dillendirmeyeceksin ben oraya buraya gidiyorum diye. Artistlik yaparken iyi, alamayıp lafı yiyince oouuvvv..

Yok öyle birşey.

Kimsen laf yapmadi benitezin kulübü Arjantin basınina 1 aydır görüşüyoruz diye servis yapmadi mi. Adamlar iyi tüccar. Boş yapmayalım...

Adam transfer parasinin 1milyonuyla bi guzel tatil yapti ne guzel dunya lan. Belcika-hollanda-fransa-ispanya-arjantin uy bubanin tur sirketlerinde boyle avantajli paket yok

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya bi benitez mi var Allah aşkına,Fransa 1.ligi ne oyuncularla dolu
Yemişim vitaminsizi
Fransa da aynı paralara müthiş oyuncular alınır
Ayrıca castillo çok daha yetenekli geldi gözüme
Fizik olarak ontiverodan hallice bu benitez
Yeni aguero lavezziler bize kalmaz hayal kurmayın beyler

Arjantine kadar gitmissen adami alip getireceksin! Ben onu bonu anlamam, daha oraya gidip pazarlik yapip eli bos geri geldinmi adama mal demezlermi? Sen oraya giderken zaten telefondan beri ilk gorusmeni yapmis olursun, asaga yukari ne kadar isteyeceklerini bilirsin ona gore adamin ayagina dogru gidersin. Yoksa adamlar mesela 20 milyon euro dan baslar pazarlik dese sen hic orali olmazsin, tesekkur edip diger oyuncular ile ilgilenirsin.

Bu gidiyor, 3 gun yatiyor 5 yildizli Hotel de, sonra beklemeye geciyor, lan 2 hafta sonra transfer donemi bitiyor. Denizli bas bas bagiriyor bu hafta transferler bitmeli diye, sen simdi adama ne anlatcan? Gidip alamiyorsan sen bu isi beceremiyorsun demek..

Kimsen laf yapmadi benitezin kulübü Arjantin basınina 1 aydır görüşüyoruz diye servis yapmadi mi. Adamlar iyi tüccar. Boş yapmayalım...

Onlar tüccarsa bizimkiler de artist. Yok oraya gidiyorum, yok buraya gidiyorum diye basına servis yapılıyor.

Bunu Ünal Aysal da yapmıştı Forlan-Reyes-Ujfa paketi için. Sonra rezil olunca bir daha servis yapmadı basına. Sadece Sneijder için yaptılar, onu da Lütfü aldı getirdi adamı.

Onlar tüccarsa bizimkiler de artist. Yok oraya gidiyorum, yok buraya gidiyorum diye basına servis yapılıyor.

Bunu Ünal Aysal da yapmıştı Forlan-Reyes-Ujfa paketi için. Sonra rezil olunca bir daha servis yapmadı basına. Sadece Sneijder için yaptılar, onu da Lütfü aldı getirdi adamı.

Sneijder de kolay olmadı. O 3lu paketten sonra Aysal hiç bir transfer görüşmesine gitmemişti. Sneijder de gidip görüşmek durumunda kaldı. Tarihi çarpıtmayalım lütfu falan..

4011-01.jpg
Element-91---pa-(protactinium)---Full.png
modern-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-renkli-beyaz-ve-siyah-desenli-hal%C4%B1-modeli.jpg

Çok pahalı.

1 Şubat 2016

"Galatasaray için en iyisini yapmak adına çaba gösteriyoruz. Amacımız elbette şampiyonluk. Transfer konusuna gelince, kulübün mali menfaatlerini de düşünmemiz gerekiyordu. Kadromuza 2 çok iyi oyuncu takviye ettik. (Donk ve Linnes) Forvet transferi konusunda da takımımızın acil bir ihtiyacı olmadığını düşünüyoruz. Burak Yılmaz, Umut Bulut gibi değerler var elimizde. O yüzden yolumuza bu şekilde devam edeceğiz. Taraftarımız hiç merak etmesin. Şampiyon olacağız.

31 Mayıs 2016

Önümüzdeki sezonun yapıland.... (bi bitmediniz...)

Videolarını izlediğim kadarıyla bu çocuk ne tam bir kanat oyuncusu ne de forvet, oynayacağı mevki forvet arkası yani 10 numara pozisyonu.(Asıl oynayacağı yer bence burası ama kanata koysan yine oynar belli bir standartta)

Şİmdi bu transferi Sneijder'in ilerki yıllardaki durumunu göz önüne alıp şimdiden yerini doldurma düşüncesi olarak algılasak başarılı bir hamle olarak görebiliriz. Ama bu takımda elzem olan forvet ve kanat oyuncusu iken bu çocuğa ilk öncelik verilmesi, hatta transfere ayrılan bütçenin büyük kısmına bu transferde kullanmaya çalışmak bence mantıksız.

Düzgün bir forvet ve kanat oyuncusu da alınacaksa ben bu transfere olumlu bakarım ama sadece bu transferi yapıp, nasılsa forvette oynar düşüncesine kapılıp Burak efendiyi kesmezseler bana mantıklı gelmez.

Üst Alt