# Martín Cáceres - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Martín Cáceres

Enayilikle ne alakası var yav? Caceres kötü topçu değil.
Iyi topcu da degil bana gore. Bu adami alip hayir mi bekliyor Galatasaray taraftari? Eminim cogu kisi bunu sadece Barcelona doneminden hatirlardir (genel olarak konusuyorum), Juventus da dogru duzgun oynamadi bile sakatliklardan dolayi. En son resmi maci 03-02-2016 da, yani kisaca 1 senedir top oynamayan adami alan kulup benim gozumde enayinin onde gidenidir.

Mesela soyle yapabilirsin, yillik 500.000 Euro para, sonra mac basina para kazanirsin senin sakatlik gecmisin ortada dersin verirsin 6 ay + 1 senelik kontrat, kabul ederse denersin. Yoksa gereksiz bir topcu.

Trabzonspor-Martin Caceres görüşmesinde flaş gelişmeler yaşanıyor.

Trabzonspor'un ciddi bir şekilde ilgilendiği Uruguaylı stoper Caceres transferinin menajerlik ücretine takıldığı iddia edildi.
Caceres için toplam 1 milyon Euro menajerlik ücretinin istenmesi görüşmeleri tıkarken, yıldız oyuncunun kararsız kalmasına neden oldu. Ülkemizde yaşanan son olaylar ise Caceres'in eşinin bu transferde kafasını karıştırmış durumda.

AJANSSPOR ÖZEL

Üst Alt