# Martin Caceres | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Martin Caceres

Sarı-Kırmızılı yönetim, teknik direktör Frank Rijkaard'ın isteği doğrultusunda transfer listesine aldığı Martin Caceres'in transferi için Barcelona'yla görüşmelere devam ediyor.

İspanyol kulübünün kiralamaya sıcak baktığı Uruguaylı stopere, Hollandalı hoca tarafından tam not verildiği öğrenildi. Rijkaard’ın rapor sunarken, 22 yaşındaki oyuncudan ‘yeni Puyol’ diye bahsettiği ve kiralık sözleşmesine mutlaka satın alma opsiyonu koydurulmasını istediği bildirildi.

Kulüpten elde edilen bilgiye göre, 47 yaşındaki hoca, Caceres hakkında şu ifadeleri kullandı: “Tam ihtiyacımız olan oyuncu. Mevcut savunmamız çok ağır. Caceres bu açığı kapatacaktır. Süratli olduğu kadar hırslı, çevik ve güçlü de. İlk hamlelerde çok başarılı. Hava toplarına da hakim...”

Alınmasını o istemiş

“En büyük eksiği tecrübesizlik. Ayrılmadan önce, alınmasını ben istemiştim. Barcelona onu transfer ederken büyük paralar ödedi (16.5 milyon Euro), fakat Pique ile Marquez’in üstün performansı nedeniyle forma bulmakta zorlandı. Bizde tecrübe açığını da kapatırsa, iddia ediyorum; en az Puyol kadar kaliteli bir savunma oyuncusu kazanırız.”

Kaynak : Fanatik

Cevap: Rijkaard'ın Caceres ısrarı

Alınması büyük maliyetlerle oldu demiş, tecrübeye ihtiyacı var demiş. Yani satmazlar ama kiralarlar demiş. Tabii dediyse.

Rijkaard:'Caceres yeni Puyol olur!'

Aslan´ın son stoper adayını işte bu sözlerle öven Rijkaard, “Tam ihtiyacımız olan oyuncu. Biraz tecrübe kazanırsa, Puyol´dan farkı kalmaz” diyerek transferine garanti verdi.

18_258451_caceres_423.jpg

Sarı-Kırmızılı yönetim, teknik direktör Frank Rijkaard’ın isteği doğrultusunda transfer listesine aldığı Martin Caceres’in transferi için Barcelona’yla görüşmelere devam ediyor. İspanyol kulübünün kiralamaya sıcak baktığı Uruguaylı stopere, Hollandalı hoca tarafından tam not verildiği öğrenildi. Rijkaard’ın rapor sunarken, 22 yaşındaki oyuncudan ‘yeni Puyol’ diye bahsettiği ve kiralık sözleşmesine mutlaka satın alma opsiyonu koydurulmasını istediği bildirildi. Kulüpten elde edilen bilgiye göre, 47 yaşındaki hoca, Caceres hakkında şu ifadeleri kullandı: “Tam ihtiyacımız olan oyuncu. Mevcut savunmamız çok ağır. Caceres bu açığı kapatacaktır. Süratli olduğu kadar hırslı, çevik ve güçlü de. İlk hamlelerde çok başarılı. Hava toplarına da hakim...”

8_258452_Martin-Caceres400.jpg

Alınmasını o istemiş

“En büyük eksiği tecrübesizlik. Ayrılmadan önce, alınmasını ben istemiştim. Barcelona onu transfer ederken büyük paralar ödedi (16.5 milyon Euro), fakat Pique ile Marquez’in üstün performansı nedeniyle forma bulmakta zorlandı. Bizde tecrübe açığını da kapatırsa, iddia ediyorum; en az Puyol kadar kaliteli bir savunma oyuncusu kazanırız.”

Yasin Cam

Cevap: Rijkaard:'Caceres yeni Puyol olur!'

Adamın ağzından haber yapma olayına bitiyorum ya. Adamın sinir katsayılarıyla oynuyorlar resmen

inanki o adamla servet neler yapar neler madrid bile savu savunmayı zor geçer tabii sarbi olmassa

Ya renktaşlar bence transfer haberlerine sinirlenmemiz gerekiyor, gazetelerin ekmek parası sonuçta, mecbur bir şey yazcaklar.Hem böylece futbolcuları tanımış oluyoruz işte mesala ben bu stoper'i tanımıyordum.Kafanıza takmayın.

Bu haber doğru hatta ben sizinle bir iki şey paylaşayım GS, Barca altyapısından 2,3 oyuncuyla ciddi ciddi ilgileniyor

Eğer anlaşma sağlanılırsa 2 çocuğu satın alma opsiyonuyla kiralayacaklar...

Büyük ihtimalle Villa'ya karşılık bonservisiyle beraber verilecek.(Kaynak:Goal)

Emre Aşık- Hakan Balta ikilisi şu anda en iyi seçim. Sakatlık olursa Semih, Güngör gibi yedekler var. Belki Eren gibi gençler transfer edilebilir. Büyük TD demek borç yapmayan eldekiyle başarılı olabilen TD demektir. Biz fb değiliz öyle parayı bastırıp

'isim' satın alacak.

Fanatik'in yalan ısrarı..

Haldun Üstünel demedi mi, yok öle birşey diye, konuyu tartışmak bile anlamsız.

Üst Alt