# Martin Jol | Teknik Direktör Adayı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ünal Aysal'ın listesinde öne çıkan hoca isim Martin Jol...G.Saray'da hezimetlerle geçen sezonun ardından futbol takımını yeniden diriltmek için başkanlığa adaylığını koyan Ünal Aysal, teknik adam konusunda ise ismi geçen hocalardan Fatih Terim’e sıcak bakmıyor.Vatan gazetesinin haberine göre; Teknik direktör adayları arasında Fatih Terim, Mircea Lucescu, Eric Gerets ve Martin Jol isimleri arasından tercih yapmayı planlayan Aysal, G.Saray’a UEFA Kupası ve üst üste 4 şampiyonluk getiren kadronun mimarı olan ‘İmparator’u ise şimdilik düşünmüyor.Diğer 3 hoca adayı arasından tercihini yapmayı planlayan ve takımın başarısını bu isimlerden birinde gören Ünal Aysal’ın gönlündeki teknik adam ise Martin Jol... 55 yaşındaki Hollandalı hocanın Lucescu ve Gerets’in aksine boşta olması ve herhangi bir takımla sözleşmesinin bulunmaması da bu kararda önemli rol oynayacak.G.SARAY’I ELEMİŞTİ!Son olarak 2009-10 sezonunda Ajax’ı çalıştıran Jol, 2008-09 sezonunda Hamburg’u çalıştırırken UEFA Avrupa Ligi 4. turunda G.Saray’ı 1-1 ve 3-2’lik sonuçlarla saf dışı bırakmıştı.Vatan
 
Martin JolRadyospor'a göre teknik direktör adaylarından biri de Martin Jol imiş Ünal Aysal'ın.Kendisi şu an boşta. Frank Rijkaard'ın alman disiplini ile yontulmuş hali sert bir hocadır.İyi taktisyendir.Severim.Umarım doğrudur.
 
Cevap: # Martin JolMartin-Jol_1856038.jpg
otorite sağlar
 
Cevap: # Martin JolBu adam öyle yenecek bir adam değil.Basına gideri de yapar, otoriteyide koyar. Güzel futbol izleriz.
 
Cevap: # Martin Jolgerets, luce geldiğindede bu ligi bilmiyordu.Bu sefer polat yönetimi olmayacak gelen hocanın arkasında durulacaktır.
 
Cevap: # Martin JolBülent Ünder'i koyarsın yanına.Ligi öğretir.Sorun değil.Her gelen ligi bilerek gelmedi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt