# Martin Jol | Teknik Direktör Adayı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Martin Jol | Teknik Direktör Adayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Martin Jol

Bu seviye her teknik adam elverişli ortam sağlanırsa başarıyı yakalayabilir.

Yani en önemlisi yönetimin uyumlu çalışacağı teknik adamı bulabilmesi.

Yakından tanımadığımız ama başarıları olmuş teknik adamların üzerini bir kalemde çizmek o nedenle biraz ezberci bir yaklaşım olur.

Fatih Terim ismini zikredenlere de tavsiyem kurumsal yapı, profesyonel yönetim laflarını birlikte anmasınlar.

Çünkü her ne kadar camiaya en büyük başarıları yaşatan insan olsa da Fatih Terim, tek adam mantalitesindedir.

Tek adam mantalitesi bu değişimleri yapmaya elverişli değildir.

Açıkcası söylenen Lucescu, Fatih Terim ve Gerets isimlerinden birini tercih edecek olsam üstünü ilk çizeceğim teknik adam malesef Fatih hoca olurdu.

Gerets ve Lucescu arasındaki tercihi de aslında başarıya daha kolay ulaşmasına rağmen oynattığı futbolun defansif ağırlıklı mantalitesini beğnemiyor olmam nedeniyle Lucescu değil de Gerets olarak yapardım.

Cevap: # Martin Jol

Hamburg maçından evvel ASY nin şişirilmiş bir mekan olduğunu, korkmadıklarını söylemişti. uyuz olmuştum, hala da uyuzum

Cevap: # Martin Jol | Teknik Direktör Adayı

iyi bi adammı pek bilmem böyle t.d leri.. bi şişko olduğunu biliyorum 120kilo olmuş .

Martin jol kaliteli hocadır ama bizi bu bulundugumuz durumdan cıkaracak olan tırt oyunculardan maximum alıcak hoca Fatih terimdir Özellikle böyle kuvvetli aklı basında bir yönetim secilmişken terim en dogru karar olur

martin jol gelmez yahu. ne kariyeri var da bu isim çıkıyor.

vallah ünal aysal yeni seçilmiş olmasa millet diyeceğini der.

bülent tulunmu sokuyor bu fikirleri anlamıyorum yahu.

hem gelecek sene için başarı istiyorsunuz hemde kariyeri olmayan ne yapacağı belirsiz bir ismi ağzınızdan çıkarıyosunuz.

a.avcı-tolunay-şenol günei-şota bile jol 10 basar... disiplin istiyorsanız kalli gelsin o zaman.

zurnanın son deliği jol dur..

Jol mol gelmez rahat olun.. Getirecekleri adam başarılı olur mu bilemem ama asla getirildiği anda kafalarda soru işareti oluşturacak bir TD getirmez bu yönetim.

İyi bir teknik direktör olduğunu düşünüyorum ama böyle kritik bir dönemde iyi bir seçim olur mu bilmiyorum. Başka zaman olsa tatmin olurdum. Fatih Terim, Lucescu, Van Gaal derken beklentiler biraz yükseldi tabii ki, öyle ki Galatasaray tarihinin en sevdiğim hocalarından biri olan Eric Gerets bile gelse bende soru işareti yaratacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt