# Martin Jol | Teknik Direktör Adayı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Martin Jol | Teknik Direktör Adayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Martin Jol | Teknik Direktör Adayı

Mourinho dışında hangi hoca gelirse gelsin laf edenler olacaktır.

Mourinho'yu en azından ilk yarım sezon sadece Hıncal Uluç beğenmez.

Demek istediğimhangi teknik adam gelirse gelsin üzerinde fikir virliğine varmak zor.

Hatta başarılı olan teknik adamlar bile kabul görmüyor. Misal ben şampiyon olduğunda dahi Lucescu'yu beğenmiyordum.

Fatih Terim ancak 4. sezonunun 2. yarısından itibaren herkesce kabul gördü.

O yüzden biraz beklemek lazım. Eminim Ünal Aysal ve ekibinin bir planı vardır.

Sadece teknik adam ismi hiç bir şey ifade etmez. Bu ülkede Jol başarılı olabilirken Mourinho olamayabilir.

Çok kariyerli hoca gördük. Hiddink, Löw, Skibbe, Schuster, Rijkaard, Toschak, Aragones ilk anda aklıma gelenler. Hepsi karga tulumba gönderildi.

O nedenle izin vermek lazım, saygılı olmak ve sabretmeyi bilmek lazım.

Bakın Şenol Güneş'in dolaşmadığı takım kalmadı. Başarı bir yere kadar iyi hocalıkla alakalıdır. Çok başarılı performansları da oldu Şenol Hoca'nın çok başarısız da... Ama sonuç itibarıyla şu an Trabzon'da başarılı. Şampiyonluk gelmese bile başarılı. Çünkü düzgün ekip, rahat çalışma ortamı bu sonucu doğurdu.

Gereken yapıldıktan sonra hangi teknik adam gelirse gelsin başarıyı yakalayabilir. O nedenle rahat olmak lazım.

Ben Bu adami Hamburg'u çalistirirken begenirdim.. Ama yine söylüyorum.. Galatasaray'in su durumunda bize ne Fergusson, ne Mourinho, ne Lucescu, ne Gerets, ne Arsen Wenger, ne Hitzfeld nede Ericson lazim degil..

Tek Kurtulusumuz...!!!

Abdullah Avci veya Fatih Terim...

Yukarida saydiklarimin çalismasi için bir alt yapi olusturulmasi gerekli.. Yerli Futbolcular Türkiyenin en iyisi olmali.. Buda Zaman alacak ve o Futbolculari taniyan ve bulacaklar Terim ve Avci'dir..!!

Ibrahim saçmalamışsın bi kere takımın en birinci sorunu yerli oyuncuların kalitesizligi ki bu adamlar Terim in adamları g.te bala 2-3 maç kazandırır gazla terim yine kaliteli futbol oynatacagını sanmam.

Ibrahim saçmalamışsın bi kere takımın en birinci sorunu yerli oyuncuların kalitesizligi ki bu adamlar Terim in adamları g.te bala 2-3 maç kazandırır gazla terim yine kaliteli futbol oynatacagını sanmam.

Evet Terim'in Futbolculari ama hepsi degil..

Hakan Balta..

Servet..

Colin Kazim..

Sabri...

Arda...

Gökhan Zan...

6 Futbolcu.. Hakan Balta 2008 de kötümüydü..?

Terim'i herkes 2. Dönem nedeni ile elestiriyor ama bu dönem o zamana benzemez.. Orda Transfer Listesinde son siradakini aliyordu simdi en bastakini alacak..

O listedekilerin hepsi bugün kötü futbolcu ve bence binlerce aday arasından en formsuz dönemlerinde bile bu futbolculara Milli formayı giydiriyorsa Terim Galatasaraydan göndereceğini hiç sanmam ve bu adamlar Galatasaraydan yollanmadıkca takımın iyi futbol oynayıp başarı kazanacagını da sanmam.

O listedekilerin hepsi bugün kötü futbolcu ve bence binlerce aday arasından en formsuz dönemlerinde bile bu futbolculara Milli formayı giydiriyorsa Terim Galatasaraydan göndereceğini hiç sanmam ve bu adamlar Galatasaraydan yollanmadıkca takımın iyi futbol oynayıp başarı kazanacagını da sanmam.

Haksiz degilsin.. Çünki bende Terim destekcisiyim dedim ama bir tedirginlik ile oda begenmedigimiz Futbolculari göndermemesi tehlikesi oldugu için.. Ama tutsa tutsa Servet, Zan ve Baltayi tutar begenmedigimiz olarak oarda iyi yedek olur..

Haksiz degilsin.. Çünki bende Terim destekcisiyim dedim ama bir tedirginlik ile oda begenmedigimiz Futbolculari göndermemesi tehlikesi oldugu için.. Ama tutsa tutsa Servet, Zan ve Baltayi tutar begenmedigimiz olarak oarda iyi yedek olur..

G.Zan hariç diğer ikisi Galatasaray'ın en kötü futbolcuları işte, onları yollayıp Selçuk gibi kaliteli Türklerle bir takım oluşturursa süper bence de ama şöyle de bir gerçek var ki Milan'da pek başarısı yok Terim'in Galatasaray 1. sınıf takım olmak istiyorsa Terim doğru hoca mı bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt