# Marvin Martin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Marvin Martin

İşte yeni Ribery

10:42 | 01 Nisan 2011

100 milyon TL ile yönetime geleceğini söyleyen işadamı Ünal Aysal, daha gelmeden transfer söylentileri de Avrupa gündemine oturdu.

Başkan yardımcısı olması beklenen Adnan Öztürk'ün listesinde Sochaux'un yeni Ribery diye tanınan genç ismi Marvin Martin olduğu öne sürülüyor.

Sportaktik.com sitesi, 'Yapılan ilk görüşmelerden olumlu sonuç alındı' diye yazdı. Bu sezon Sochaux formasıyla 27 maçta 3 gol atıp 12 asist yapan 22 yaşındaki genç yıldız sağ kanadı kullanma sıyla Ribery'yi anımsatıyor.

GÖRÜŞMELER OLUMLU

2014 yılına kadar Sochaux ile sözleşmesi devam eden Martin için yapılan ilk görüşmelerden olumlu sonuç alındığı Fransız ekibinin genç oyuncuyu 5 milyon euro'ya satmaya sıcak baktığı bildirildi.

Ünal Aysal'ın yönetime gelir gelmez ilk transferi Martin olacak.

Cevap: İşte yeni Ribery

Hiç izlemedim , videosunuda bulamadım ama iyi oyuncudur kesin , Onura kesinikle katılıyorum transfer politikamız aynen böyle olmalı.

Buna benzer transferler yapılması kanısındayım.30 yaşında adam alınacağına gelecek vaad eden adamlar alınmalı.

Takiminda direk oyayan ve takiminda önemli rol oynayan genc futbolculari transfer etmemiz lazim. Öyle yedekte sürünen gelecek vaad eden adamlari cok gördük :) Gelecek adam o takimin Arda´si olmali. En kötü ihtimal kilit oyunculardan biri olmali. Ülke olarak Fransa da bize cok cok uygun. Fos cikan adam görmedim. Öztürk´ün hakim oldugu bir pazar Fransa. Mümkünse bütün transferler Fransa´dan olsun.

Cevap: # Marvin Martin

27 macta 3 gol ve 12 asist

Fransa liginde bu kadar iyi oynayan bir adam Türkiye'de cosar.

Hiç izlemedim birşey diyemem..Ribery bize gelirken istatistikleri bundan kötü idi,Fransa ümit milliye gidiyor..Tranferlerimizi kesinlikle fransadan yapmamız lazım..Oradna aldığımız oyuncular uyum sorunuda yaşamıyor..Bir kaç afrikalı oyuncuyada el atabiliriz..Özellikle savunma mevkisine..Faty sözleşmesi bitiyor..

Hiç izlemedim birşey diyemem..Ribery bize gelirken istatistikleri bundan kötü idi,Fransa ümit milliye gidiyor..Tranferlerimizi kesinlikle fransadan yapmamız lazım..Oradna aldığımız oyuncular uyum sorunuda yaşamıyor..Bir kaç afrikalı oyuncuyada el atabiliriz..Özellikle savunma mevkisine..Faty sözleşmesi bitiyor..

Genc ve yetenekli bir oyuncuya benziyor gibi. Birde Fransa'da iyi maclar cikarmis. Fransa'da vasat oynayan adamlar bile Türkiye'de cok is yapiyor. :D

Genc ve yetenekli bir oyuncuya benziyor gibi. Birde Fransa'da iyi maclar cikarmis. Fransa'da vasat oynayan adamlar bile Türkiye'de cok is yapiyor. :D
Haber yinede yalan olabilirde..Biz doğrumuş gibi konuşalım..

Ocak ayında Arsenal,Milan ve Dortmunda ilgilenmiş.

6xruca6euii9ca77xtlsca4.jpg
350x.jpg

marvinmartincibledechoi.jpg

Ligde ilk yarının en iyi onbirine seçilmiş...

Marvin Martin (Sochaux): Fransız futbolunun yetiştirdiği 22 yaşındaki bu genç yetenek, atağa yönelik orta saha oyuncusunun ideal bir örneği adeta. Zamanında U-21 Fransız Milli Takımı'nda yaptığı sekiz asist başarısına kimse ulaşamamıştı zaten. İki ayağını da çok iyi kullanması ve hep doğru paslar vermesi bu oyuncuyu özel kılıyor. Ama Martin sadece diğer oyunculara gol attırmakla kalmıyor, kendisi de arada inanılmaz gollere imza atabiliyor. Ne de olsa Nice'e attığı gol, Ligue 1'de bu sezonun en iyi golüydü.

Üst Alt