Mathieu Valbuena Resmen Fenerbahçe'de! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mathieu Valbuena Resmen Fenerbahçe'de!

van persie gibi düzgün yasantısı olan adam gelirken ligin anasını aglatacak diye ortalıgı yıktılar

o van persi 2 yıldır adamları aglatıyor

Bal yapmayan Ari misali sezonu tamamlar fenerde

v1.jpg

Gavur versiyonu mu diyorsun reis???

Tahminimce seneye Sneijder'den ne kadar verim alırsak, Fener'in de Valbuena'dan alacağı odur. Yararlı olur ama tek başına şampiyon yapacak kadar kaliteli de değil tabii ki. Yani kaliteli ama en azından o kalitesini yansıtacak yaşlardan geçti artık. Tabii bunu Diego Ribas gibi yatmaya gelmediğini düşünerek yazıyorum. RvP transferine de benzeyebilir gayet. Ayrıca biz Sneijder'e en geç seneye elveda diyoruz ama FB iki sene daha en az 3'er milyon para verecek buna. Bu sene faydalı oldu oldu, daha sonra bir işe yaramayacağını düşünüyorum.

Kısacası bize gelmesini istemezdim, parayı ona basacağımıza yatırımı Halilovic'e yapalım hem bir sene Sneijder'den de bir şeyler kapar.

Maalesef çok iyi transfer. 1-2 yıl ligde ciddi anlamda etkili işler yapar. Herifleri de şampion yaparsa isterse yaşı 50 olsun ne fark eder ki.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!
Hacı sen yapma bari. Şu adamı biz alsak 33 lük adama bu kadar yıl sözleşme ve para verilir mi diye ağzımıza geleni soylemezmiydik? Adamlar diego yu oynayamamış bu adamın ligde içinden geçerler 1.67 boyuyla ezerler.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi veya kötü adamlar eksik bölgesini güçlendiriyor ..

Bizde durum tam tersi en iyi oyuncumuzu satıp yasin ve sabri ile uzatıp semih balta tandemini bozmayıp yedeklere de donk gibi adam ekleriz .

Üst Alt