The Matrix Resurrections - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kac Puan Verirsiniz

• 1

Kullanılan: 8 22.2%
  • 2

Kullanılan: 1 2.8%
  • 3

Kullanılan: 2 5.6%
  • 4

Kullanılan: 5 13.9%
  • 5

Kullanılan: 7 19.4%
  • 6

Kullanılan: 3 8.3%
  • 7

Kullanılan: 5 13.9%
  • 8

Kullanılan: 3 8.3%
  • 9

• 10

• Kullanılan toplam oy
    36
3. Filmin bitiş yerinden okadar çok konu çıkardı ki. Hatta sonrasında makina insan Savaşının başlangıcını dahi işlenebilirdi. Gerçeklik ve sanal dünya arasında manyak fikirler olabilirdi. Resmen içine etmişler. Ne aksiyon sahneleri güzel ne konu filmin ana temasına uygun. Aşk filmine dönmüş. Aşk Matrix sersinde güzel ve tatlı bir ayrintiyken konuyu tamemen buna çevirmek aptalca olmuş. Cidden keşke yapmasalardi bu filmi. Diğer efsanalerde olduğu gibi bir efsanenin daha içine ettiler. Yazık oldu seriye. Benim herzaman favorilerimden biriydi Matrix ama artık yeni film gelsede çok heyecanlanmam. Kendi başına bir film olsa idare eder ama Matrix e ihanet olmuş. Hicyoktan sonunu biraz daha güzel yapsaydinizda biseyler bekleseydik oda yok. Hayal kırıklığına uğradım resmen. Keşke bu olmamış biz yeniden çekelim bunu herkes unutsun deseler.

O kadar hayal kırıklığına uğradım ki 3 defa izledim. Her seferinde, belki bu sefer beğenirim, belki bişeyleri kaçırmışımdır dedim ama ama cıkkss, olmamış.

Üst Alt