The Matrix Resurrections - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kac Puan Verirsiniz

• 1

Kullanılan: 8 22.2%
  • 2

Kullanılan: 1 2.8%
  • 3

Kullanılan: 2 5.6%
  • 4

Kullanılan: 5 13.9%
  • 5

Kullanılan: 7 19.4%
  • 6

Kullanılan: 3 8.3%
  • 7

Kullanılan: 5 13.9%
  • 8

Kullanılan: 3 8.3%
  • 9

• 10

• Kullanılan toplam oy
    36
müzik çok iyi muhtemelen sakal ve saç seçimi biraz da john wick çekimlerinden ötürü.

benim yardırgadığım cgi biraz fazla göze batıyor renkle fazla pastel , matrixteki o soğuk havayı hissedemedim.

oyun fragmanı gibi olmuş.

eğer hikaye ve kurguyu oturtamazlarsa çok kötü çöker bu filmin reytingleri
İzledikten sonra bir gariplik var diyordum, tam olarak buydu galiba anlamlandıramadığım şey. Sağlam bir aksiyon filminden öteye geçemeyecek gibi hissettiriyor. Umarım izledikten sonra bazı şeyler zamanında bitmeli, bittiği yerde bırakılmalı diye saydırmayız.

İzledikten sonra bir gariplik var diyordum, tam olarak buydu galiba anlamlandıramadığım şey. Sağlam bir aksiyon filminden öteye geçemeyecek gibi hissettiriyor. Umarım izledikten sonra bazı şeyler zamanında bitmeli, bittiği yerde bırakılmalı diye saydırmayız.
bu greeh hue yani yeşil ton eksikliğini herkes yazmış ama matrix resetlendiğinde ve yeni matrix oluşturulduğunda herşey değişti falan diye olaya felsefik açıdan yaklaşanlar da var bakalım bunu nasıl açıklayacaklar.

bana bariz CGI ve VFX efektlerinin bokunu çıkartmışlar gibi geldi.

hiç sinema efekti yok görüntüler aşırı pastel.

2000 yılının sinematografisini 2021 yılında birebir beklemek de garipmiş. Bu projede çalışan art ekibi, d.o.p. vb... neyi hangi dille nasıl anlatacaklarını hepimizden iyi biliyorlar merak etmeyin.

yillar sonra devam filmi olarak bir tek blade runner iyidi herhalde

bunu da fazla beklentiyle izlememek gerekir

noel sonrasi sinemada tek basima güzel bir gece seansi ayarlayip izlerim bunu

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu greeh hue yani yeşil ton eksikliğini herkes yazmış ama matrix resetlendiğinde ve yeni matrix oluşturulduğunda herşey değişti falan diye olaya felsefik açıdan yaklaşanlar da var bakalım bunu nasıl açıklayacaklar.

bana bariz CGI ve VFX efektlerinin bokunu çıkartmışlar gibi geldi.

hiç sinema efekti yok görüntüler aşırı pastel.

aynen 3. filmden sonra reset atılıp yeni bir matrix evreni yaratıldı ama umarım film baştan sona cgi ve kavga sahnelerinden ibaret değildir ilk filmdeki felsefi derinliğide vardır umarım.

Hangi şey eski tadını veriyor ki bu versin. Filmin felsefi yönünü batırmazlarsa ve ucundan kıyısından eski Matrix havasını yaşatırlarsa bu bile yeterli olabilir. Tahminim sıradan bir hikayesi olan ve sadece eski bir efsaneyi tekrar izlemenin mutluluğu olur. Umarım daha iyisi olur.

vay be neo nasıl yaşlandı. kanka sen artık john wicke daha çok uyuyorsun matrix olmamış ama heyecanlandırdı

yillar sonra devam filmi olarak bir tek blade runner iyidi herhalde

bunu da fazla beklentiyle izlememek gerekir

noel sonrasi sinemada tek basima güzel bir gece seansi ayarlayip izlerim bunu

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
orda atmosfer müzikler ve renk tonları çok iyi kotarılmıştı önceki filmi ben sonradan izledim ve yapılan iş hakkaten çok üst düzeydi.her ne kadar filmin bana göre durağan bir havası olsa da özü buydu saygı duyarak izledim

Üst Alt