Matrix Serisi Yeniden Çekiliyor


Big_636251757965991367.jpgYeniden çevrimlerin, spin-offların, genişletilmiş evrenlerin hüküm sürdüğü günümüzde, bu eğilimden nasibini alan serilerden biri de The Matrix olacak.

The Hollywood Reporter'ın
özel haberine göre Matrix serisinin yeniden ele alınması için ilk adımlar atıldı. X2, X-Men: The Last Stand, Avengers gibi filmlerin senaryosunda imzası olan isimlerden Zak Penn'in, yeni Matrix filminin senaryosunu yazacağı gelen bilgiler arasında. Peki, sinema tarihinin en özgün işlerinden biri olan The Matrix'e imza atmış olan Wachowski Kardeşler
bu projeye dâhil olacak mı? Bu çok mümkün gözükmüyor.

NewsItem_636251757967707370.jpg


Yeni projenin Matrix evreninin neresinde yer alacağı da henüz net değil. The Matrix'in yeniden çevrimi veyahut orijinal seriden tanıdığımız Neo, Trinity ve Morpheus gibi karakterlerin geri dönebileceği yeni bir film fikri hâlâ masada olsa da, özel haberde belirtildiği gibi Disney'in Marvel ve Star Warsfilmlerinde yaptığı genişletilmiş evren metodu The Matrix'e uyarlanabilir. Bu bağlamda stüdyonun genç Morpheus'un hikâyesi benzeri bir filmle seyircinin karşısına çıkabileceği değinilenler arasında.

Wachowski Kardeşlerin şu an için dâhil olmadığı ve olmalarının da zor gözüktüğü yeni projeyle ilgili, oyuncu kadrosu adına konuşulan ilk isimlerden biri ise Michael B. Jordan.Projenin daha ilk aşamalarında olduğunu, yeni gelişmeler için bir süre beklememiz gerektiğini belirtelim. İlerleyen aylarda projenin detayları netlik kazanacaktır.
 
Wachowski kardeşlerin olmaması kabul edilemez.

WB elini her attığı projeyi sıçıp batırıyor , seyirciyi süt sağmalık inek gibi görüyor.

Efsane bir seriyi baltalayacaklarsa hiç girişmesinler..
 
sacma sapan olur

onun yerine wachowski teyzelere matrix ve cloud atlas kalitesinde 1 yapim icin dew butce versinler de keifle izleyelim
 
Neden böyle mallıklar yapıp filmlerin içine etme derdine düşüyor bu adamlar hiç anlamıyorum.

Remake kadar saçma birşey yok bence.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
 
wachowski kardeşler jupiter yükseliyor'da bok gibi bir iş çıkartmışlardı.

belki efsaneye geri dönerek onlar da sinemaya gerçek anlamda bir dönüş yaparlar.
 
Çekicek film bulamadıkça eskiden prim yapmış serileri baltalamaya başladılar. Star Wars'u batırdılar bu yeni 2 filmle. Hele 2. filminde 1 tane ışın kılıcı sahnesi vardı. Tamamen fiyasko.....
 
saçmalamakta sınır yok. sektör tıkanınca gişede para kazanacağı garanti olan filmleri yeniden çekmeye çalışıyorlar.
 
keanu reevesi filmde göreceğimizi sanmam, onun hikayesi bitti zaten. eğer matrixin öncesinde geçecekse genç morpheus hikayesi mantıklı, yapsınlarda izleyelim.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt