matthijs de ligt - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

matthijs de ligt

barcelona'nın matthijs de ligt'e olan ilgisiyle alakalı konuşan menajer mino raiola:

"barcelona mı? yazılanların hepsi saçmalıktı. önemli olan de ligt'i en çok kimin istediği değil. juventus onun için en iyi takım. bir savunmacı için italya'ya gelmek çok önemlidir."

2 gündür doldum DeLigt-Merih-Kolarov konusunda..

abi gerçekten rahatsızsınız ya.. Adamın fotosunun altına bakıyorum küfürler diz boyu. Kolarov'un hesabına bakıyorum küfürler,tehditler dolmuş taşmış..

Bu nasıl iştir. Eminim Merih bunları görse o bile utanır. Hangi futbolcu sakatlığa sevinir.. 2 ay önce Son, Gomes'i durdurmak isterken orada karambol oluştu ve Gomes'i ayağı kırıldı. 1 sene yok. Son hüngür hüngür ağladı, sonraki maçta golü attı ve Gomes'e adadı. İngiltere Federasyonu Son'un kırmızı kartını iptal etti.

Falcao, 2014'te Fransa 4.lig takımıyla kupa maçı yaparken Türk asıllı Soner Ertek'in müdahalesiyle çapraz bağlarını kopardı ve Dünya Kupası'nı kaçırdı.

3 sene üst seviyeye dönemedi. Ondan sonra sürekli nüksetti sakatlık. Kolombiya halkı Soner Ertek'i tehdit etti ama Falcao "onun hiç bir suçu yok, futbolda bu tür şeyler olabilir." dedi. Kolombiya gibi ülkeden bahsediyoruz, onlar bile sustu.

Birde bize bak.. Başkasını tehdit edince, Türk bayrağı emojisini koyunca en büyük vatansever o oluyor..

Merih sıradan biri olsa o da söverdi kesin instagram üzerinden diğer futbolculara ben normal bulduğumdan değil de rahatsız olacak bir profili yok yani adamın ayrıca adamın takım arkadaşı sakatlanmış yalandan da olsa bir şey dersin evet zorunda değilsin ama nezaketen dersin aynı pozisyonu paylaşıyorsun birde empati yaparsın en kötü böyle bir dönemde yapmayınca çıkarcı ve fırsatçı olarak görülmen bence çokta anormal değil.

Üst Alt