Mauricio Isla Fenerbahçe'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mauricio Isla Fenerbahçe'de

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmaya hazırlandığı Şilili sağ bek Mauricio Isla, 23.30'da İstanbul'a geldi.

Atatürk Havalimanı'na gelen Şilili futbolcuyu, Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Hasan Çetinkaya karşıladı. Havalimanında bir grup sarı-lacivertli taraftar, Isla'ya sevgi gösterisinde bulundu.

Fenerbahçe'nin, İstanbul'da yapılacak görüşmelerin ardından Şilili futbolcu ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Mauricio Isla, Fenerbahçe'ye transfer oldu mu? Son dakika haberleri

Biz 2 nokta atisi merkez orta saha , 1 stoper, 1 kanat transferi daha yapmazsak zaten cogu takim ligi bizim uzerimizde bitirecektir !

gfgfhgsgh.jpg

İyi transfer.
Fener'in Monaco maçına baktım biraz ve açık konuşmak gerekirse bizle kıyasladığımda ilk fark ettiğim adamların futbol oynadığıydı. Biz futbol oynamıyoruz, adamlar futbol oynuyor.

Josef de Souza'nın da (spiker yanlış söylemediyse) sol çizgiden sol ayağıyla Van Persie'nin kafasına kestiği bi orta var. O pozisyonu görünce bizdeki Tolga, Selçuk aklıma geldi... Sövdüm. Souza ya Souza, Valbuena falan değil.

İyi transfer.
Fener'in Monaco maçına baktım biraz ve açık konuşmak gerekirse bizle kıyasladığımda ilk fark ettiğim adamların futbol oynadığıydı. Biz futbol oynamıyoruz, adamlar futbol oynuyor.

Josef de Souza'nın da (spiker yanlış söylemediyse) sol çizgiden sol ayağıyla Van Persie'nin kafasına kestiği bi orta var. O pozisyonu görünce bizdeki Tolga, Selçuk aklıma geldi... Sövdüm. Souza ya Souza, Valbuena falan değil.

luce gelirse hersey tersine döner. su an icin fb de bjk'de bizim önümüzde.

luce gelirse hersey tersine döner. su an icin fb de bjk'de bizim önümüzde.
Ne olacaksa olsun da artık futbol izleyelim, cidden bıktım amaçsızca ve keyifsiz maçları izleyip vakit kaybetmekten. İnsan onca zorluk içinde takıma destek olmak için tribüne gelen, ürün satın alan tribünden utanır. Ondan utanmıyorsa aldığı paradan, giydiği formayı hakkıyla taşımış oyunculardan utanır. Yazık ya.

Juve geçen sene Isla'nın maaşının bir kısmını karşılamış ama artık ödemeyecekmiş yıllığı yüksek diye Cagliari bırakmış diye biyerde okudum yada izledim ama mantıklı gelmedi
Hiç mantıklı değil zaten maaşını ödemeyecek diye 4 milyon euro verdiğin adamı serbest mi bırakırsın yoksa satmaya ya da kiralamaya mı çalışırsın?

Fener kesin el altından bir şeyler döndürdü üstüne 4 milyon euro falan da maaş veriyor herhalde.

İyi transfer lakin başkanları aziz td kocaman olduğu müddetçe başarılı olamazlar. ateşle barut yan yana durmaz ....

Bu transferle birlikte Dirarı sağ açık oynatacaklar, bizim için iyi oldu daha üst düzey kanat alabilirlerdi.

Üst Alt