# Mauro Formica


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mauro FormicaAnladigima göre bir kac gün önce 16:30'da Menejerler bulusmus. 5 Milyon dolar istemisler biz 3.75 Milyon dolar vermisiz.

Dinamo Kiev ve Corinthians'da ilgileniyormus.
 
Cevap: # Mauro Formica[video=youtube;Zp00wkzEYr8]https://www.youtube.com/watch?v=Zp00wkzEYr8[/video]Teknigi süper. Lincolne cok benzettim ben cok güzel calimlar atiyor. Uzaktan vuruslarida cok iyi daha 22 Yasinda.
 
Cevap: # Mauro FormicaBöyle genc ve gelecek vaad eden futbolcularin alinmasini cok isterim. Transfer politikamiz böyle olmali. Ama bir Hürriyet degil tabiki :D
 
Cevap: # Mauro FormicaThe 'new Maradona' Mauro Formica bags brace for Newell's Old - IMScoutingitalyan pasaportu da varmış o yüzden avrupaya gitmesine kesin gözüyle bakıyorlar. west ham 5 milyon dolar önermiş "the new maradona" diyorlar ama fark şurada totomaç zürriyet demiyor direk dış basın "the new maradona" demişAlalim iste satmasi kolay olur :D
 
Cevap: # Mauro Formica6 milyon'a bağlayabiliriz..

Aslında birinci dereceden bizim ihtiyacımız değil ama çok iyi oyuncu lazım böyle bir oyuncu..
 
Cevap: # Mauro FormicaBence bu transfer olacak cünkü eger ki tutmazsa Adnanlara hic birsey diyemeyiz 22 yasinda Avrupanin gözdesi bir genc yetenegi hepimiz isteriz cünkü. Adnanlar riske girmez artik Baptista, Mutu gibi oyunculari alarak. Böyle oyunculari alip susturur taraftari :)
 
Cevap: # Mauro Formicaalın gençleri,alt yapıdan oyuncuları,oluşsun artık bir kolej takımı havası.23 yaşında kaptanı olan takımda genç oyuncu çok olmalıdır.olmalıdır ki kaptan da kaptanlığını yapsın.
 
Cevap: # Mauro FormicaMauro Formica, De Federico, Bony Wilfried, Taner Yalcin.Bu oyuncular gelsin helal olsun yönetime :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt