# Mauro Formica - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mauro Formica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mauro Formica

-----------Ufuk:eek:-------------

-Sabri--Neill----G.zan---Caglar

--------Cana-----Ayhan-------

--DeFederico--Formica-----Arda

-----------Baros[Pino]---------

5 Yabanci oldu yani kaleye veya Ayhanin yerine saglam bir yabanci daha alabiliriz.

Heyecan verici oyuncu sayısı çok azaldı o yüzden istiyorum çok beğendim ben bu çocuğu..

Ama Adnan Sezgin bu adamı tanımıyordur bile.

Adnan Sezgin'de nerede o vizyon. Komiteden birileri izlemiştir elemanı. Gerçi bu sene Newell's çok ilginç bir sezon geçirdi. 19 maçta sadece 13 gol atabildiler, ama sadece 12 gol yediler. O 13 golden ikisi Formica'dan. 9. sırada bitirdiler. Aynı Newell's 2009 Apertura'da 2. olmuştu (26/15). Hatta son maçta San Lorenzo'yu yenseler şampiyon olacaklardı. 2009 Clausura'yı 6. bitirdiler (32/18).

2007'den beri oynuyor ve son iki sezondur direk ilk 11 oyuncusu. Sebastian Blanco gibi dünya kupası kadrosuna çağrılıp Güney Afrika'ya götürülmeyenlerden. Ortaya Formica, kanatlara Blanco iyi gider. Ama West Ham, Bordeaux gibi takımlar da peşinde adamın.

Alınacaksa turşusu çıkmış yıldız eskileri alınacağına, bunun gibi genç ve yetenekli adamlar alınsın (Defederico'ya da hayır demem).

Adnan Sezgin'de nerede o vizyon. Komiteden birileri izlemiştir elemanı. Gerçi bu sene Newell's çok ilginç bir sezon geçirdi. 19 maçta sadece 13 gol atabildiler, ama sadece 12 gol yediler. O 13 golden ikisi Formica'dan. 9. sırada bitirdiler. Aynı Newell's 2009 Apertura'da 2. olmuştu (26/15). Hatta son maçta San Lorenzo'yu yenseler şampiyon olacaklardı. 2009 Clausura'yı 6. bitirdiler (32/18).

2007'den beri oynuyor ve son iki sezondur direk ilk 11 oyuncusu. Sebastian Blanco gibi dünya kupası kadrosuna çağrılıp Güney Afrika'ya götürülmeyenlerden. Ortaya Formica, kanatlara Blanco iyi gider. Ama West Ham, Bordeaux gibi takımlar da peşinde adamın.

Alınacaksa turşusu çıkmış yıldız eskileri alınacağına, bunun gibi genç ve yetenekli adamlar alınsın (Defederico'ya da hayır demem).

Oooo, Alkan reis, ne zamandır incilerini göremiyordum forumda.Şakası bir yana temennim, şu ikiliyi paket yapıp getirmeleri.Bir de Taner Yalçın ile berabe Mehmet Ekici de gelirse, istersek Avrupa'Da da olmayalım, Ligi de 5, bitirelim.

Oooo, Alkan reis, ne zamandır incilerini göremiyordum forumda.Şakası bir yana temennim, şu ikiliyi paket yapıp getirmeleri.Bir de Taner Yalçın ile berabe Mehmet Ekici de gelirse, istersek Avrupa'Da da olmayalım, Ligi de 5, bitirelim.

Taner reis, ben incileri dökmeye başlamayayım valla, bayağı biriktirdim. :) Bu ikiliyi paket yapıp getirmeleri iyi olur tabii. Ne demişler, bir Arjantinliden daha iyisi iki Arjantinli. Taner Yalçın'dan ziyade Mehmet Ekici'yi tercih ederim, hem Bayern altyapısından çıktığı, hem de bu sezon Nürnberg'de sürekli oynadığı ve hazır olduğu için.

Öyle bir durumda ki takım kimi alsak yarar sanırım :D :D

Hele yetenekli genç bir adamsa her zaman onay vermek gerek..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt