# Mauro Formica - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mauro Formica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mauro Formica

Fmde ortasaha arıyodum reel olsun diye bunu görünce gözlemciden rapor aldım 4 yıldız verdi teklif yaptım 7 mn € biplemediler bile:D

Bazıları formica diyor yanlız Pıno'ya dahi katlanamayanlar bu adamı linç ederler söliyim arjantin ligini imkanlar dahilinde takip etmeye çalışıyorum ondan böle bir kanıya vardım...

İşte Aslan'ın yeni "10" numarası

328603336987.jpg

Ara transferde takımı güçlendirmek için harekete geçen Galatasaray yönetimi, rotayı Arjantin'e çevirdi. Elano'yu satan, Gheorghe Hagi'nin isteği ile de Misimovic'i gözden çıkaran sarı-kırmızılı yönetim, öncelikle 10 numara arayışlarına hız verdi. Arjantin kaynaklı lacapital. com internet sitesinin haberine göre Galatasaray yönetimi, Newell's Old Boys kulübünden Mauro Formica'ya talip oldu. 22 yaşındaki oyuncu için sarı-kırmızılı yönetimden 5 milyon euro bonservis bedeli talep edildiği dile getirildi.

Formica'dan yeşil ışık

Formica'ya talip olan Dinamo Kiev kulübünün geri adım attığı, bu nedenle Newell's Old Boys yöneticilerinin oyuncunun bonservisinde 4 milyon euro'ya düşebileceği belirtildi. Sarı-kırmızılıların elindeki en büyük kozun, Formica'nın Galatasaray'a gelmeye sıcak bakması gösteriliyor. Transferin de bitme ihtimalinin çok yüksek olduğu vurgulandı. Müthiş çalımları ve akıl dolu paslarıyla Arjantin'de "sihirbaz" lakabıyla anılan Formica, Newell'ı Old Boys'ta 79 maçta 17 gol atmayı başardı.

Sabah - İşte Aslan'ın yeni "10" numarası

Lo tientan a Mauro

Festejo de Formica.

| 28-12-2010

Newell’s recibió una oferta desde Turquía por Formica. Ya hubo reuniones y en estos días se definirá su fututo.

La novela de los pases recién comienza, y las novedades ya son varias. En este caso, el Galatasaray de Turquía acercó una oferta a Newell’s interesado por el volante Mauro Formica.

En el club analizan la situación y luego del serio ofrecimiento por parte de la dirigencia extranjera, el tesorero del equipo argentino, Jorge Riccobelli, y el manager Gustavo Dezotti, establecieron diálogo con el representante del jugador, Fabián Basualdo, para avanzar con el tema.

En los próximos días se sabrá la respuesta de Newell’s, y aunque todavía no hay ninguna determinación concreta, hay muchas chances de que Formica terminaría jugando afuera junto a Emiliano Insúa

Lo tientan a Mauro | Olé | Diario Deportivo

Veeeee... Formica'dan İlk Mesaj...

Galatasaray'ın listesindeki Arjantinli golcü Formica'nın Menajeri Andreas Gertsos konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın gündemine gelen ve yeni Maradona benzetmesiyle lanse edilen Arjantinli orta saha oyuncusu Mauro Formica’nın Avrupa’daki temsil haklarını elinde bulunduran FIFA menajeri Andreas Gertsos, Radyospor’a konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’dan bir teklif aldınız mı?

Şu ana kadar Galatasaray’dan hiçbir yetkili bizimle temas kurmadı. Ama şu bir gerçek ki Mauro, Avrupalı pek çok takımın ilgisini çeken bir futbolcu.

GALATASARAY’IN TEKLİFİ HEYECAN VERİR

Galatasaray’ın bu futbolcuyla ilgilendiğinden bahsediliyor. Teklif gelirse yanıtınız ne olur?

Galatasaray gibi tarihi başarılarla dolu bir kulüpten teklif almak elbette ki heyecan verici olur. Teklifi değerlendirmeye alırız ve şartlara bakarız. Ancak şu anda böyle bir şey yok. Ayrıca Mauro’nun Newell’s Old Boys’la sözleşmesi devam ediyor.

MAURO AVRUPA’DA OYNAMAK İSTİYOR

Sizce Mauro Fornica’nın, Galatasaray ve Türk futboluna bakış açısı nedir?

Her Arjantinli ya da Güney Amerikalı futbolcu gibi, Mauro da Avrupa’yı kariyeri için büyük bir sıçrama noktası olarak görüyor. Avrupalı pet çok kulüp onunla ilgileniyor; ama bizim karar vermemiz için bir teklif gelmesi gerekiyor. Türk basınında ne yazıldığını bilmiyorum; ama şu anda anlaşma yok; biz gelebilecek tekliflere açığız ve hepsini değerlendireceğiz.

GALATASARAY ÇOK BÜYÜK BİR KULÜP

Sizin, kişisel olarak, Galatasaray’a bakış açınız nedir?

Elbette ki çok iyi. Galatasaray, Türkiye’nin en büyük kulüplerinden bir tanesi ve tarihi başarılarla dolu. Doğal olarak futbolcumun vizyonu açısından Galatasaray çok önemli bir kulüp; ama ortada bir teklif olmadan çok fazla yorum yapmak doğru olmaz.

internetspor

93 numarali mesajda oyuncu menejeri Basualdo diyor, ama, internetsporun haberinde Gertsos. transfermark'da da Gertsos olarak gozukuyor.

Veeeee... Formica'dan İlk Mesaj...

Galatasaray'ın listesindeki Arjantinli golcü Formica'nın Menajeri Andreas Gertsos konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın gündemine gelen ve yeni Maradona benzetmesiyle lanse edilen Arjantinli orta saha oyuncusu Mauro Formica’nın Avrupa’daki temsil haklarını elinde bulunduran FIFA menajeri Andreas Gertsos, Radyospor’a konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’dan bir teklif aldınız mı?

Şu ana kadar Galatasaray’dan hiçbir yetkili bizimle temas kurmadı. Ama şu bir gerçek ki Mauro, Avrupalı pek çok takımın ilgisini çeken bir futbolcu.

GALATASARAY’IN TEKLİFİ HEYECAN VERİR

Galatasaray’ın bu futbolcuyla ilgilendiğinden bahsediliyor. Teklif gelirse yanıtınız ne olur?

Galatasaray gibi tarihi başarılarla dolu bir kulüpten teklif almak elbette ki heyecan verici olur. Teklifi değerlendirmeye alırız ve şartlara bakarız. Ancak şu anda böyle bir şey yok. Ayrıca Mauro’nun Newell’s Old Boys’la sözleşmesi devam ediyor.

MAURO AVRUPA’DA OYNAMAK İSTİYOR

Sizce Mauro Fornica’nın, Galatasaray ve Türk futboluna bakış açısı nedir?

Her Arjantinli ya da Güney Amerikalı futbolcu gibi, Mauro da Avrupa’yı kariyeri için büyük bir sıçrama noktası olarak görüyor. Avrupalı pet çok kulüp onunla ilgileniyor; ama bizim karar vermemiz için bir teklif gelmesi gerekiyor. Türk basınında ne yazıldığını bilmiyorum; ama şu anda anlaşma yok; biz gelebilecek tekliflere açığız ve hepsini değerlendireceğiz.

GALATASARAY ÇOK BÜYÜK BİR KULÜP

Sizin, kişisel olarak, Galatasaray’a bakış açınız nedir?

Elbette ki çok iyi. Galatasaray, Türkiye’nin en büyük kulüplerinden bir tanesi ve tarihi başarılarla dolu. Doğal olarak futbolcumun vizyonu açısından Galatasaray çok önemli bir kulüp; ama ortada bir teklif olmadan çok fazla yorum yapmak doğru olmaz.

internetspor

Kendi basınlarında çıktı haberleri yok..

iyi oyuncu ama bizim takım şuan berbat bir halde,gelirse büyük işler yapamaz zira takımın çivisi çıkmış vaziyette,10 formica gelse birşey olmazda,yeni sezon için yeni yapılanmada bu oyuncu çok iyi işler yapar.Alınması taraftarıyım ben.

Bu Formicayi sadece CDlerinden izleyip begenmisler sanirim... Bizim gibi Youtube filmlerinden, herkes seviniyor felan ya... Iyimi kotumu transfer bilemeyecegim valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt