GSC Haber - Mauro Icardi, KAP'a Bildirildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mauro Icardi, KAP'a Bildirildi

Cok sukur golcu sorunumuz yok artik. Yillar once gomiste yaptigimiz hatayi yapmadik. Bi de kaptanlik verirler kocuma . Takimi tam sahiplenir benimser bi de kaza bela uefa kupasi falan getirebilsek al sana yeni hagimiz 😀

Geldi be geldi! Mauro İcardi geldi. Yani Süper Ligin kariyer ve performans olarak en büyük Süperstarı evine döndü. Wanda, Francesca, İsabellayla birlikte,Ailesiyle birlikte Galatasaray ailesine kavuştu Ayıramadılar bizi ayıramayacaklar da. Şampiyonlar Ligi ve Ligde toplam 35 sıkacak en az. Hoşgeldin abim.. Hep beraberiz artık InCollage_20230729_011801593.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mauro İcardi tamamen Galatasarayımızda. Daha güzel bir cümle olabilir mi diye düşünüyorum ama sanmıyorum. Süperstar bir adamdan bahsediyoruz. Bizi özellikle Derbilerde fark yaratarak Şampiyon yapan bir adamdan bahsediyoruz. İnter, PSG gibi takımların Süperstarıyken bizim olan bu güzel adamdan bahsediyorum. Heyecanımızı anlatmaya kelimeler yetmez, Tapusu artık bizim.. Hoşgeldin Aşk Adamı! InCollage_20230728_182021005.jpg

Başardık. Mauro İcardi resmen bizim artık. Geçen sezonu en özel kılan detay bizim. Derbilerde rakiplerin psikolojisini bozan adam artık bizim. Galatasaraya aşık bu Arjantinli artık bizim. Hoşgeldin Aslanım! Beraber çok daha güzel günlere Özellikle Şampiyonlar Liginde InCollage_20230728_181924164.jpg

Üst Alt