GSC Haber - Mauro Icardi: "Sezonun büyük bölümünde %100 değildim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mauro Icardi: "Sezonun büyük bölümünde %100 değildim"

1713210082841.png

Galatasarayımızın Trendyol Süper Lig’in 32. haftasında Corendon Alanyaspor’u 4-0 mağlup ettiği karşılaşma sonrası oyuncumuz Mauro Icardi, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Icardi’nin maç sonu değerlendirmesi şöyle:

“İlk yarı biraz rahat bir şekilde çıktık. Aslında kendimize güveniyorduk fakat gol atamadık. Devre arasında hocamızla birlikte bütün takım konuştuk ve ikinci yarıya farklı bir mantalite ile çıktık. Onun sayesinde de gollerimizi attık ve bu sonucu aldık.

En iyi sezonlarımdan bir tanesi evet. Yüzde yüzümde değildim aslında sezonun büyük bir kısmında. Beş ay boyunca bileğimde bir ağrı vardı, kas ağrıları çektim ama elimden geldiğinde her zaman takım için orada olmaya çalıştım. Golleri istediğim kadar atamadım aslında bu süreçte. Gol atmak tabii ki istediğim bir şey ama Galatasaray’ın kazanması benim için öncelik. Geçen sezon da zaten şampiyon olduk bunun sayesinde. Bu sene de inşallah şampiyonluğu getirecek şeylerden biri olacaktır.”

Icardi, taraftarımızla ilgili ise şunları söyledi:

“Çok güzel bir sevgi bana karşı da takıma karşı da. Her yerde bize bir aşkla yaklaşıyorlar. Taraftar sayısı olarak da çok fazlayız bildiğiniz gibi. Bizi her yerde takip ediyorlar. Her maçta bize destek oluyorlar. Bugün de hem oteldeyken hem buraya geldiğimizde statta birçok taraftarımız vardı. Hem takım adına hem benim adıma çok mutlu edici bir şey bu. Bize desteklerinin devam etmesini istiyoruz. Bize daha fazla enerji katıyor böyle şeyler.”

Mauro Icardi: "Çok güzel bir sevgi. Takıma karşı da bana karşı da her yerde bize aşkla yaklaşıyorlar. Bizi her yerde takip ediyorlar, her maçta destekliyorlar. Bugün de hem otelde hem de burada çok taraftarımız vardı. Bize enerji katıyor böyle şeyler."

Mauro Icardi: "Sezonun büyük bölümünde %100 değildim. 5 ay süre boyunca bileğimde ağrı vardı. Kas ağrıları çektim. Elimden geleni yaptım. Santrfor gol krallığı elbette önemli ama benim için her şeyden önemli olan Galatasaray'ın kazanması."

Aslan parcasi, cok seviyoruz vs fakat 31 yasindasin topla 5,6 metre orta hizda depar atamiyorsun. Atsan karsi karsiyasin. Bu durumda olmak kas agrisi vs degil. Baska sebepler. Hos oyle olmasaydi su an Real de oynuyordun.

Üst Alt