Max Kruse Yola Çıkıyor!


max-kruse-19-07.jpg


28 yaşındaki Max Kruse'yi yıllık 2.5 milyon Euro’ya ikna eden Galatasaray, Wolfsburg ile artık detayları konuşuyor.

Galatasaray, transfer çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Yönetim, küçülme kararı alan Wolfsburg kulübü ile Max Kruse pazarlıklarına geçen hafta başlamıştı. Alman futbolcuyla masaya oturan sarı-kırmızılılar, 3 sezonluk bir sözleşme önerdi ve bu kabul gördü. Cimbom, 28 yaşındaki Alman golcüye yıllık 2.5 milyon Euro garanti para verecek.

2 TAKSİTLE ÖDEMEK İSTİYORLAR

Max Kruse’nin “Tamam” demesinin ardından sarı-kırmızılılar, Wolfsburg ile görüşmelerine hız verdi. 3.5 milyon Euro’luk bir bonservis bedelinde anlaşmanın sağlandığı ifade ediliyor. Galatasaray’ın bunu 2 taksitle ödemek istediği gelen haberler arasında. iki kulüp, bu detayda da el sıkışırsa, birkaç gün içinde Kruse transferinin resmen açıklanması bekleniyor.

AMKSPOR

 
Alin iste sunu, kazma olmayan ve topla oynayabilen forvet iste.

Tek sorunu fazla kilolu olmasi, atlatir ise cok faydali olur.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk
 
valal ben geleceiğini düşünüyorum ama bize as forvet lazım bunu as forvet diye yuttururlar görürsünüz ama as forvet dediğin bas dost gibi olur duvar lazımbize dzeko bony gibi hava topu için max kruse çok tekniktir ama bize 2 forvet lazım biri max olsun öbürü de dost o zaman derim oha yönetim
 
Bize duvar olsun yeterli Max. Önde şu topu tutalim. Oyunumuz akişkan olsun yeterli. Topun ileri gittiğinde pinpon topu geri dönmesinden gina geliyor.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt