Mayıs Ayı Divan Kurulu Toplantısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mayıs Ayı Divan Kurulu Toplantısı

1525724458234.png

Galatasaray Spor Kulübü, Mayıs Ayı Olağan Divan Toplantısı, 9 Mayıs 2018 Çarşamba günü saat 13:30'da Gayrettepe Dedeman Otel’de gerçekleştirilecektir. Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu'nun toplantı ile ilgili duyurusu şu şekilde:

Değerli Üyemiz;

Divan Kurulumuzun Mayıs ayı Olağan Toplantısı, 9 Mayıs 2018 Çarşamba günü saat 13:30'da Gayrettepe Dedeman Otel'de yapılacaktır. Katılımınızı rica eder, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla

Eşref Hamamcıoğlu
Galatasaray Spor Kulübü
Divan Kurulu Başkanı

GÜNDEM:
1 - Geçen aya ait toplantı tutanaklarının takdimi ve oya sunulması,
2 - Divan Başkanlığına gelen evrakın okunması,
3 - Tüzüğümüzün 87/14 maddesi uyarınca Kulüp ve Bağlı ortaklıklarına ait 31 Mart 2018 tarihi itibarıyla düzenlenmiş kesin olmayan mali – idari – sportif özet raporun Yönetim Kurulu tarafından sunulması,
4 - Tüzüğümüzün 96/8 maddesi uyarınca 31 Mart 2018 tarihi itibarıyla düzenlenen özet mali – idari – sportif raporla ilgili Denetim Kurulunun tespit ve incelemesi,
5 - Gündemin 3.maddesinde sunulan özet rapor ve 4. Maddesindeki Denetim Kurulu tespit ve incelemeleri ile ilgili genel görüşme,
6 - Yönetim Kurulunca tespit edilen 19 – 26 Mayıs 2018 tarihli Seçim genel kurulu dolayısıyla, Başkan adaylarının arzu ettikleri takdirde Divan Kuruluna açıklamada bulunması,
7 - Güncel olaylar ve dilekler.

Kaynak: galatasaray.org

Valla gurur duyuyorum galatasaraylı olmaktan dünyada her ay hesap veren başka bir tüzel kişilik yoktur...Sürekli genel kurullar, mali kongreler, aylık divan toplantıları, bazen 2 haftada bir toplanan noter kanallı divanlar, seçimler v.s... Diğer yandan ölene kadar koltuğundan kalkmayan allahtan başkasına hesap vermem demelerine rağmen allahtan korkmayanlar...

GALATASARAY KİN'DİR!!! TÜRKİYE'NİN DEMOKRASİ KALESİDİR...

Valla gurur duyuyorum galatasaraylı olmaktan dünyada her ay hesap veren başka bir tüzel kişilik yoktur...Sürekli genel kurullar, mali kongreler, aylık divan toplantıları, bazen 2 haftada bir toplanan noter kanallı divanlar, seçimler v.s... Diğer yandan ölene kadar koltuğundan kalkmayan allahtan başkasına hesap vermem demelerine rağmen allahtan korkmayanlar...

Bir de lisecilik olmasa,sırf liseli diye vasıfsız insanlar statü edinemese harbi öyle.

Bir de lisecilik olmasa,sırf liseli diye vasıfsız insanlar statü edinemese harbi öyle.

Icinde oyle veya boyle bir sekilde bir zumreye ayricalik taninmayan demokrasiler populizmin pencesine dusmeye mahkumlar

Her seye ragmen Galatasaray Lisesi ulkenin en iyi lisesi, en koklu egitim kurumu

Bir elitizm yapilacaksa boylesine kaliteli bir egitim uzerinden yapilmasi olumlu

Herşey varda şu soyguncuları cezalandırma yok en önemlisi

Üretip,o liderin kötü yönetimini görüp,o lideri indirmesine rağmen alternatifi olduğu halde kötü lideri tekrar seçen sistem var mı?

1) Henuz tekrar secmis degil
2) Turkiye, Haziran - Kasim

Her neyse, kulubun herkese acilmasi Aziz-vari seyler dogurur keza Aziz gibi biri secildiginde kafasina gore uyeleri secip kongreyi kitleyebiliyor. Bunun onune gecmek icin bir uyelik sarti olmak zorunda. Galatasaray Lisesi'nden iyi sart var mi sence, egitimlilik acisindan?

1) Henuz tekrar secmis degil
2) Turkiye, Haziran - Kasim

Her neyse, kulubun herkese acilmasi Aziz-vari seyler dogurur keza Aziz gibi biri secildiginde kafasina gore uyeleri secip kongreyi kitleyebiliyor. Bunun onune gecmek icin bir uyelik sarti olmak zorunda. Galatasaray Lisesi'nden iyi sart var mi sence, egitimlilik acisindan?

Ben herkese açılsın demiyorum.Ben de kulübün kof popülizme kurban gideceğini düşünüyorum o açıdan.Ama şimdiki düzen de sağlıklı değil.Pratikte olanaksız gözükse de lisecilik azalmalı.Bu gerçek.

Ben herkese açılsın demiyorum.Ben de kulübün kof popülizme kurban gideceğini düşünüyorum o açıdan.Ama şimdiki düzen de sağlıklı değil.Pratikte olanaksız gözükse de lisecilik azalmalı.Bu gerçek.

Lisecilik azalacaksa yerini illa bir sey dolduracak ama. Bence bunun yolu da Alp Yalman gibi yine egitimli (Robert Kolej) ama baska okullardan olan cevrelerin de kongreye dahil edilmesi.

Egitim elitizmi elden birakilmamali, keza ulkede elitizmi yapilacak baska bir sey yok.

Birinin desteğiyle girmiş seçime.Ama bir şey olmaz Ozan Korkuttan.Ek olarak hiç başkan vasfı yok.Sadece yönetim kurulunda yer alacak birisi.

Olsun yine de talip olmus ve sansini deniyor

Ben mustafa cengiz tarafindayim ama bu ozan da secilse agitlar yakmam

Dursun olmasin da ..

Üst Alt