Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Mbaye Diagne, Galatasaray‘da Kalmak için Maaşını İndirmeye Razı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimseyi bulamayip sonlara dogru diagne diye bagiranlar taraftarlar degil miydi yani? Muthis forvet, gol krali diyenler kimlerdi? Bizim taraftarimizdi. Duzgun forvet bulamayan yonetim kadar bu copu isteyen taraftarda sucludur benim gozumde.
Sallama. Hiçbir platformda taraftar Diagne filan diye bağırmadı. Pato-Alan-Modeste diyip koca transfer döneminde kimseyi alamayıp burnumuzun dibindeki adama 13M veren yönetimi aklamaya çalışma burada. Kimse Diagne'yi filan istemedi. Transfer sezonunun bitmesine 3-4 gün kala GSC'de bu işin sonu tüm parayı Diagne'ye gömmek olmasın vs diye gırgır şamata yaparken herifler gidip cidden Diagne'yi aldı.
17 haftada 20 gol atan biri olduğu için taraftar bir şey demedi ve her yeni gelen oyuncuda olduğu gibi destek verdi. O kadar. Bir de gidip 10M olarak açıkladılar. Sonra 13M olduğu ortaya çıktı.

Sallama. Hiçbir platformda taraftar Diagne filan diye bağırmadı. Pato-Alan-Modeste diyip koca transfer döneminde kimseyi alamayıp burnumuzun dibindeki adama 13M veren yönetimi aklamaya çalışma burada. Kimse Diagne'yi filan istemedi. Transfer sezonunun bitmesine 3-4 gün kala GSC'de bu işin sonu tüm parayı Diagne'ye gömmek olmasın vs diye gırgır şamata yaparken herifler gidip cidden Diagne'yi aldı.
17 haftada 20 gol atan biri olduğu için taraftar bir şey demedi ve her yeni gelen oyuncuda olduğu gibi destek verdi. O kadar. Bir de gidip 10M olarak açıkladılar. Sonra 13M olduğu ortaya çıktı.
Dogru ya. Ben hataliyim. Diagneyi bizim taraftar istemedi. Hayal dunyanizda yasamaya devam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt