Mbaye Diagne: "Her geçen gün daha iyi olacağım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
76741877aa304fe7b570115eb66eed18.jpeg

Futbol Takımımızın, İstikbal Mobilya Kayserispor’u 3-1 mağlup ettiği karşılaşmadan sonra oyuncumuz Mbaye Diagne yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Mbaye Diagne şunları söyledi:

“Bugün için çok mutluyum. Üç puan aldık ve yolumuza devam ediyoruz. Bundan sonra beş maçımız kaldı. Bu maçtan iyi çıktık, diğer maçlarımıza iyice konsantre olup puanları toplayarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Başakşehir de puan kaybedecektir diye düşünüyorum. Biz de artık bundan sonraki maçlarımıza bakacağız.

Her geçen gün daha iyi olacağım. Performansımı arttıracağım. Galatasaray çok büyük bir kulüp, birçok istek ve talep var. Bunlar da zaman içerisinde gerçekleştirilecektir. Ben elimden gelenin maksimumunu yapıyorum, en iyi şekilde çalışıyorum. İlerleyen dönemlerde de daha iyisini yapacağımı düşünüyorum. Gollerimden daha önemli olan şey şampiyon olmak."

(Galatasaray.org)

Fenerden daha çok gol atıcaksın aslanım ha gayret

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

al-ahli_jeddah_-_azure_league_week_3_20140827_1565745731.png

Herif her geçen gün daha iyi oluyor lan al ahlı kaçırmayın bu adamı.En çok parayı basan alır.Bu formada çok yakışacaktır aslanıma.

Üst Alt