McDonald's mı, Burger King mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

McDonald's mı, Burger King mi?

hangisi

• Kullanılan toplam oy
    24
Gastronomi şehrinden yazıyorum. Bol bol ketçaplı döner bu iki markanın ürettiği hamburger adı altında yapılan yiyeceklerden çok daha lezzetlidir.

Ülkemiz mutfak sanatları için muhteşem zenginlikte; Ege'de farklı Doğu Anadolu'da farklı, Akdeniz'de farklı lezzetlerimiz mevcut.. Bu açıdan hep şanslı olduğumuzu düşünürüm, her damağa göre yemeklerimiz var. Baharatlı, Tatlı, Ekşi..:hat:

Ülkemiz mutfak sanatları için muhteşem zenginlikte; Ege'de farklı Doğu Anadolu'da farklı, Akdeniz'de farklı lezzetlerimiz mevcut.. Bu açıdan hep şanslı olduğumuzu düşünürüm, her damağa göre yemeklerimiz var. Baharatlı, Tatlı, Ekşi..:hat:
Yahu Batuhan baharat falan Mustafa için fazla, ver eline bir şişe ketçap tamamdır.

Hatay usulü döner tam bir pazarlama ürünü malesef puanım 1

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Atıştırmalılar bir yiyecek bile marka olmuş. Varın görün ne kadar önemli bir lezzet şehri.

İstanbul ya da Ankara’da yaşıyorsanız Kebo yemenizi önereceğim. Mehmet Arslaner beyefendi. Yolunuz Kızılay’a düşerse rica ederim konur sokağa uğrayıp kebodan döner yemenizi rica edeceğim. Mülkiye lokalinin hemen yanında

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ketçap deyince aklıma Kanuni'nin, Büyük İskender'in ve daha nicelerinin domates, patates yiyemediği geldi, bu açıdan da çok şanslıyız abi.:asd22: Mustafa Sevim Abi dönerin geçmişine ve asil ruhuna yakışmıyor ketçap. :asd::asd: Şaka bir yana elbette zevklere karşı saygımız sonsuz. :ka05:

Ketçap mevzusu tamamen Kenan Ünal trollemesidir. Ben ketçaplı döner severim demedim. Yapılır; yoklukta gideri var. Özellikle tercih etmem. :hat:

Gastronomi şehrinden yazıyorum. Bol bol ketçaplı döner bu iki markanın ürettiği hamburger adı altında yapılan yiyeceklerden çok daha lezzetlidir.
Ketçap mevzusu tamamen Kenan Ünal trollemesidir. Ben ketçaplı döner severim demedim. Yapılır; yoklukta gideri var. Özellikle tercih etmem. :hat:

Bakınız burada ketçaplı döner daha lezzetlidir yazmışsınız sayın Sevim. Üstelik bol bol sıkılması gerektiğinin altını çizmişsiniz. Mehmet Arslaner ve Erman Türker beyefendiler bu konunun diğer şahitleri, üstelik rakı sofrasında kızarmış patatese ketçap sıkmak ile kalmayıp ketçaplı hardal yediğiniz görülmüş.

Bakınız burada ketçaplı döner daha lezzetlidir yazmışsınız sayın Sevim. Üstelik bol bol sıkılması gerektiğinin altını çizmişsiniz. Mehmet Arslaner ve Erman Türker beyefendiler bu konunun diğer şahitleri, üstelik rakı sofrasında kızarmış patatese ketçap sıkmak ile kalmayıp ketçaplı hardal yediğiniz görülmüş.

Şu lezzetsiz sağlıksız iki markaya kıyasla evet çok daha lezzetli. En azından sağlıklı. Önüme koysalar ketçaplı döneri tercih ederim. Rakı sofrası ile yaptığınız iddiayı ispatlamazsanız müfterisiniz. Ben rakıyla yemek bile yemek nereden çıkardınız bunu? Biber yoğurtlama verin yeter.

Tavuk Döner yiyen yemekten anlamıyordur.

64c1600e456eeb9d7babb4b9d3866ba8.jpg

Üst Alt