Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat

Taraftar kime küfrediyordu kimi ıslıklıyordu tribünlerde o vakitler? Yerim onun Fair Play ruhunu diyenler kimdi? Misal kimi istiyordu tribünler o zamanlar? Şimdi mi Özhan Canaydın mikemmel başkan oldu. Vefa cidden sadece bir semt. Yazık.

Özhan Canaydın hiçbir zaman mükemmel başkan değildi, ama örnek bir adamdı, saygın, camiada belirli bir ağırlığı olan, Galatasaraylı duruşu olan bir beyefendiydi. Emin ol Canaydın başkanlığında Galatasaray bu kadar ezik kalmazdı Adnan Polat yönetimi gibi. Taraftar hiçbir zaman Canaydın'ı sevemedi, çünkü o taraftara hitap eden bir başkan değildi. Takım başarısızdı, verilen transfer sözlerini yerine getiremedi, kulüp ekonomik facianın eşiğine gelmişti. Elleri kolları bağlıydı. Adnan Polat'ın elinde olan imkanlar o dönem Canaydın'ın elinde yoktu. Ben burada kimsenin avukatlığını yapmıyorum, ama Sezar'ın hakkı Sezar'a. Canaydın kadar başkan olamadı Adnan Polat. Bunu yerine getirebilecek adam da, Galatasaray lisesi mezunu, Canaydın gibi lisanslı bir sporcu (voleybolcu), Canaydın kadar olmasa da saygı duyulan ve en az onun kadar sevilen bir adam olan Ali Dürüst'tür.

Özhan Canaydın hiçbir zaman mükemmel başkan değildi, ama örnek bir adamdı, saygın, camiada belirli bir ağırlığı olan, Galatasaraylı duruşu olan bir beyefendiydi. Emin ol Canaydın başkanlığında Galatasaray bu kadar ezik kalmazdı Adnan Polat yönetimi gibi. Taraftar hiçbir zaman Canaydın'ı sevemedi, çünkü o taraftara hitap eden bir başkan değildi. Takım başarısızdı, verilen transfer sözlerini yerine getiremedi, kulüp ekonomik facianın eşiğine gelmişti. Elleri kolları bağlıydı. Adnan Polat'ın elinde olan imkanlar o dönem Canaydın'ın elinde yoktu. Ben burada kimsenin avukatlığını yapmıyorum, ama Sezar'ın hakkı Sezar'a. Canaydın kadar başkan olamadı Adnan Polat. Bunu yerine getirebilecek adam da, Galatasaray lisesi mezunu, Canaydın gibi lisanslı bir sporcu (voleybolcu), Canaydın kadar olmasa da saygı duyulan ve en az onun kadar sevilen bir adam olan Ali Dürüst'tür.

Muhteşem Faruk Süren olmak isterdi ama şartlar onu kızıl sultan Özhan olmaya itti. Ben demiyorum, dışarıdan böyle görünüyordu ama içeriden; takımı ayakta tutan, o zor dönemlerde bile kısmi bir sportif başarıyla, projeleriyle ayakta duran biriydi.

Ama malum medya bizi küfür etmeye sevketti, ettik de...

Yok Alkan savunuculuğunu yapıyorsun demiyorum.Ama sürekli bilerek ya da bilmeyerek atladığınız bir nokta var. Neden Canaydın Polat 'ı işaret etti de Ali Dürüst'ü etmedi Mehmet Cansun'u ya da bir başkasını? Belki taşın altına elini sokmayı becerebildiği için, belki lobi anlamında birçok isimden daha etkili biri olduğu için veya Özhan Canaydın'a en kötü zamanlarımızda destek olduğu için işaret edilmiş olabilir mi kendisi? Yani Adnan Polat haketmemiş midir başkanlığı o dönem? Herşeyi Özhan Canaydın'a bağlayan arkadaşlar var.Kendisinden sonra onun işaret ettiğine niye bağlamak istemiyorsunuz? :) Öyle keyfinden mi seçmiş rahmetli Özhan Canaydın Polat'ı?

Elindeki imkanlar demişsin. Uzatmak istemiyorum da o imkanları kim yarattı? Yanlış hangi işleri yapmışlar? Kimi dolandırmışlar?Bak yapamadıklarını değil yaptıklarını soruyorum.

Hükümetin karşısına çıkabilecek aday çıksın mümkünse adaylığa çıkmadan önce, Başbakana sallasın bakalım sallayabiliyor mu? O zaman yerim bu laflarımı. Buyursun Ali Bey çıksın Başkbakana laflarını bir bir yedirsin, misal Faruk bey 9 aydır kameraların önünde maşallah çıksın desinki hadi Başbakan sen kimsin? Eziklikten kastınız son yaşananlarsa eğer.

Bugün sevgili Özhan Canaydın'da yaşasaydı aynı şeyleri yapmak zorunda kalırdı. Adamlar 2012 demekten bıkmadı, imkanlar diyorsunuz. Fenerbahçe başkanı Aziz bey gibi sadece 1 sezon 25 milyon euro harcayak imkana kavuştu mu bu yönetim en basitinden? Osmanlı'nın borçlarını ödeyen Atatürk gibiler de kimse farkında değil. O kadar borcu kapat bir sürü yatırım yap proje sponsor v.s bu arada yemediğin darbe kalmasın TFF'den tut T.D'lerine oyuncularına kadar. Üstüne kendi taraftarın da başarı gelmedi diye vursun da vursun.

Neyse şimdi Atatürk yazdık millet yanlış anlayacak. :) Bence durumun özeti budur. Ezik bir duruş sergilediklerini de düşünmüyorum.

Günün güzel haberlerinden biri.Adnan Polat,M.Helvacının dediklerinden sonra istifa edecektir.Mehmet Helvacının samimi olup olmadığını seçimlerde A.Polat'a rakip olarak çıkıp çıkmaması belirleyecek.

Hani her yolladığı teknikdirektörün arkasından "olmayınca olmuyor bazen(!) kan tutmayabiliyor" lafını ağzından düşürmüyordüya.Şimdide olmuyor arkadaş iyi işlerde yapsa kötü işlerde yapsa kan tutmuyor demekki ,gittiğimiz yol yol değil.

Galatasaray Başkanlığından istifa ettiğimi açıklıyorum. ŞAK ŞAK ŞAK :D

Adnan Polat basarılı degilse Aziz Yıldırım hic basarılı degil. 13 yıldır hicbir sportif basarı yasamadı ama hala fenerbahce'nin baskanı. Adnan Polay öyle yada böyle stadı yaptı , sportif a.ş ile futbol a.ş'yi birlestirdi . Belki tek hatası TOKI baskanına gerekli cevabı veremedi ama onda da Galatasaray'ın menfaatlerini göz önünde bulundururak bu kararı aldı. Suan ki durumda Adnan Polat istifa etse bile gelicek yeni başkan ve yeni yönetim direk bir etki yapamıcagı aşikar ve tam tersi gelen gideni aratır durumda olabilir. Tek problem Futbolda basarısız olmaksa , bugün herkesin el üstünde tuttugu beşiktasın yıldızlarından daha kralları geldi bize hatta antrönöründe kralı geldi. Ama görüldü kü krallarla bu iş yürümüyor. En azından yeni bir yapılanma icin adımlar atıldı ve bunun meyveleri icin biraz sabırlı olmak beklemek gerekir diye düsünüyorum.

Adnan Polat basarılı degilse Aziz Yıldırım hic basarılı degil. 13 yıldır hicbir sportif basarı yasamadı ama hala fenerbahce'nin baskanı. Adnan Polay öyle yada böyle stadı yaptı , sportif a.ş ile futbol a.ş'yi birlestirdi . Belki tek hatası TOKI baskanına gerekli cevabı veremedi ama onda da Galatasaray'ın menfaatlerini göz önünde bulundururak bu kararı aldı. Suan ki durumda Adnan Polat istifa etse bile gelicek yeni başkan ve yeni yönetim direk bir etki yapamıcagı aşikar ve tam tersi gelen gideni aratır durumda olabilir. Tek problem Futbolda basarısız olmaksa , bugün herkesin el üstünde tuttugu beşiktasın yıldızlarından daha kralları geldi bize hatta antrönöründe kralı geldi. Ama görüldü kü krallarla bu iş yürümüyor. En azından yeni bir yapılanma icin adımlar atıldı ve bunun meyveleri icin biraz sabırlı olmak beklemek gerekir diye düsünüyorum.

Katılıyorum, başka bir yerde de belirtmiştim, devleti karşısına almamak ve stadda herhangi bir sorun çıkarmamak için ne yazık ki son dönemde bazı yanlış kararlar verdi. Ama yine de devam etmeli diyorum ben...

Aziz Yıldırım'ın başarılı olup olmadığı bizi ilgilendirmiyor.Yeni başkan tabi ki direk etki yaratmayacak ama şuanki durumdan daha da kötü olmayacak.Adnan Polat daha transfer günlerini bile tutturamazken başkanlığı sürdürmesi olanaksız.

Aziz Yıldırım'ın başarılı olup olmadığı bizi ilgilendirmiyor.Yeni başkan tabi ki direk etki yaratmayacak ama şuanki durumdan daha da kötü olmayacak.Adnan Polat daha transfer günlerini bile tutturamazken başkanlığı sürdürmesi olanaksız.

Kim başkan olsun Cemal Özgörkey'mi ? Telegol denen sirk programını ciddiye alıp istifa ettigi gün direk orda acıklamalar yapan biri mi ? Muhalefet sessiz hicbiri hazır degil demek ki .

Kim başkan olsun Cemal Özgörkey'mi ? Telegol denen sirk programını ciddiye alıp istifa ettigi gün direk orda acıklamalar yapan biri mi ? Muhalefet sessiz hicbiri hazır degil demek ki .

Cemal Özgörkey ya da M.Haelvacı demedim ki.Adnan Öztürk olsun.Yani liseli diye kimse başkan olmasın mı?

Liseli düşmanlığı camia'yı bu hale getirdi. Bundan sonra da anlaşılan bu düşmanlık devam edecek. Etsin bakalım. Elbet aklı selim bir şekilde hakim olur.

Beklentisi olan arkadaşlar boşuna heveslenmesin bence, Adnan Polat istifa falan etmez. Bu karar doğru ve yanlış olur bilemem, zaman gösterecek artık. Büyük bir ihtimalle Cumartesi gününün hemen sonrasındaki açıklamalarından dolayı yanlış anlaşıldığını söyleyerek taraftarlarla olan gerginliği yatıştırmaya çalışacaktır ve görev sürelerinin sonuna kadar devam edeceklerini açıklayacaktır. Ayrıca yeni transferler de katılabilir belki basın toplantısına, hatta bazılarına göre Volkan Şen ve Sezer Öztürk transferlerini açıklarsa da şaşırmayacaklarını söylemekteler.

Istifa etmez, bosuna beklemeyin. Dun de toplantida istifaya niyetli degilmis. Helvaci'nin istifasini isteyecek buyuk ihtimal.

Cemal Özgörkey ya da M.Haelvacı demedim ki.Adnan Öztürk olsun.Yani liseli diye kimse başkan olmasın mı?

Adnan Öztürk olsun tamam ama suan köprü gecilirken bu degisimi yapmak gereksiz . Adnan Polat son bir hamle yaptı ve artık transfer teknik adama fln . Yeni gelicek yönetim bunları biz almadık basarısızlıktan sorumlu degiliz diye bir acıklama yapmasıda gayet normal . Ve surda ocak'tan hazirana kadar hedefsiz bir takım görmek istemiyorum .

Ruyamda da Haldun Ustunel'i gordum. Adnan Polat'a goz isareti ile Haldun Ustunel'i gosterdim. Kucaklasip, sarildilar birbirine. Hayirdir Insallah? :D Kafayi mi yiyorum sonunda? :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt