Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat

Buyuk ihtimal istifa edecek ve son defa transferleri aciklayacak.

Veya; ''Galatasarayda gorev alinmaz, verilir. Herkes secimi unutsun.''

Sivas macında ki olası protestoların en azından hararetini düşürmek amaclı olacagını düşünüyorum konusmasının.

İstifa etmesin, evet çok kötü yönetti son dönemde ama şimdi bırakırsa çapulcular doluşacak yönetime.

Kulübe mali açıdan çağ atlatan bu isme haksızlık ediliyor bencede. Sadece kulüpten bazı isimleri ve futbol daki zihniyeti değiştirmesi gerekiyor. Daha dün futobolculara para ödenemiyordu şimdi ise 8 milyonlar harcanabiliyor bir futbolcu için. Herşey kötüyken kimse göreve gelmezken bugün herkes başkanlık için kolları sıvamış durumda. Bana pek samimi gelmiyor. Adnan Polat'ı bende eleştiriyorum ama bu kadar dışlanmayı haketmiyor.

İstifa etmyecek bence gorevımın basındayım dıyecek transferlerı acıklayacak tamam umutlanmıyalım.

Kulübe mali açıdan çağ atlatan bu isme haksızlık ediliyor bencede. Sadece kulüpten bazı isimleri ve futbol daki zihniyeti değiştirmesi gerekiyor. Daha dün futobolculara para ödenemiyordu şimdi ise 8 milyonlar harcanabiliyor bir futbolcu için. Herşey kötüyken kimse göreve gelmezken bugün herkes başkanlık için kolları sıvamış durumda. Bana pek samimi gelmiyor. Adnan Polat'ı bende eleştiriyorum ama bu kadar dışlanmayı haketmiyor.

Son Arena olayına kadar bende destekliyordum Polat'ı. Desteklememin en büyük nedeni de , senin de dediğin gibi, herkes koltuktan kacarken o oturmustu Başkanlık koltuguna. Galatasaray'ı sahipsiz bırakmadı o dönem. Yaptıgı güzel işlerde oldu, hakkını yememek lazım. Ama artık daha ileriye götürebilecegini zannetmiyorum bu işi. Polat başkan olmadan önce inşallah o olur diyordum. Şimdi de bana en akılcı isim olarak Ulusoy geliyor ilk düşüncem.

Ben dün de belirttim, zaman istifa zamanı değil. Sezon sonuna kadar beklemek lazım.

İstifa etmeyecek. Buna karşılık Helvacı dediğini yaparsa imzaları toplar, olağanüstü genel kurul yapılır.

Adnan Polat istifa etmez ancak bazı yöneticiler istifa edebilir.

Adnan Polat'ın kesinlikle istifa etmemesi gerekiyor. Artık ligde çok fazla bir hedefimiz kalmadı. Bir dahaki seçime kadar bu yönetim kalmalı. Yeni yönetim gelince ne olacak?

Şuan hazır başlayacak olan projeler var. Bunların hayata geçmesi çok önemli. Tabi bende bu kadar sessiz kalınmasına kızıyorum. Ama Adnan Polat bu kadar çabuk pes etmemeli.

Son Arena olayına kadar bende destekliyordum Polat'ı. Desteklememin en büyük nedeni de , senin de dediğin gibi, herkes koltuktan kacarken o oturmustu Başkanlık koltuguna. Galatasaray'ı sahipsiz bırakmadı o dönem. Yaptıgı güzel işlerde oldu, hakkını yememek lazım. Ama artık daha ileriye götürebilecegini zannetmiyorum bu işi. Polat başkan olmadan önce inşallah o olur diyordum. Şimdi de bana en akılcı isim olarak Ulusoy geliyor ilk düşüncem.

Şu son yaklaşımı beni de çok sinirlendirdi. Bana da en mantıklı isim olarak yine aynı yönetim içinden olan Yiğit Şardan geliyor. Ama Anan Polat'a haksızlık yapmamak gerekiyor. Asıl problem futbol komitesinin başındakiler.

Kesinlikle istifa etmesi gerekiyor ama etmez.Adam Aziz Yıldırım gibi yapıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt