Medya Üzerinde Tudor Üstünde Yaratılmak İstenen Algı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya Üzerinde Tudor Üstünde Yaratılmak İstenen Algı

Galatasaray'da Tudor'a Berbatov'dan flaş eleştiri

Dimitar Berbatov talks to ESPN FC about Manchester United Tottenham and more - ESPN FC

Dün efendim haber yapmışlar Berbatov Tudor beni yönetemiyordu demiş.Haberin asıl kaynağını buluyoruz ctrl + f yapıyoruz oda ne ? Berbatov öyle birşey dememiş

Bugün bakıyoruz medyaya eleştirmenlerin yorumu konularak Tudor'un Galatasaray için yetersiz olduğu ve disiplinsiz bir takım kurduğu konuşuluyor.Kondisyoner olur diyenden mi tutarsı sürüsüne bereket..

Aslında bunların amacı belli de bence neyse.Taraftarımız da çok fazla yüklenerek bu adamlarını yapmak istediklerine bir nevi çanak tutuyorlar maalesef

Tudor’un kötü hoca olduğunu anlamak için algıya gerek yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ESPN FC: Greece was next, Salonika.
I wanted to go back to England but the owner of PAOK, who is so passionate about his club, was calling my agent all the time. It's two-and-a-half hours' drive from our place in Sofia and next to the sea, but the coach didn't know how to handle me in the training process or the games. We had some issues. In the end, the coach was fired, but it was too late for me. The fans were so passionate and crazy. I have some happy memories from there.

İyice okuyup öyle konuşmak lazım.İngilizce bilmiyorum diyorsan eyvallah

I wanted to go back to England but the owner of PAOK, who is so passionate about his club, was calling my agent all the time. It's two-and-a-half hours' drive from our place in Sofia and next to the sea, but the coach didn't know how to handle me in the training process or the games. We had some issues. In the end, the coach was fired, but it was too late for me. The fans were so passionate and crazy. I have some happy memories from there.

Peki hangi kısmında Tudor gibi bir sorun vardı demiş ?

The coach diye bahsettiği Tudor olabilir mi?Paokta Tudor harici bir adamla çalışmamış zaten

Translate çevir böle diyor ;

İngiltere'ye geri dönmek istedim, ancak kulübü hakkında çok tutkulu olan PAOK'un sahibi, ajanım sürekli aradı. Sofya'daki ve deniz kenarında arabayla iki buçuk saatlik mesafede ancak antrenör eğitim sürecinde veya oyunlarda beni nasıl yöneteceğini bilmiyordu. Bazı sorunlarımız vardı. Sonunda antrenör görevden alındı, ancak benim için geç kaldı. Taraftarlar çok tutkulu ve çılgınlardı. Oradaki bazı mutlu anılarım var.

O yönetme kısmını kaçırmışım haklısın da medya da bu Tudor gibi bir sorun vardı olarak yazılmış.Adam öğrenme sürecinde olan hoca demiş

Berbatov sorunlu bir adam , Tudor ile sorun yaşaması gayet normal.

Adam disiplinli kendisine göre takım kurmak istiyor.

Şu an takımda disiplinsizlik var mı? Tudor'un dediğinin aksine top oynayan lakayıt adam var mı?

Selçuk bile canla başla mücadele ediyor , tüm topları dikine oynamaya çalışıyor.

Haber doğru olsa bile algı operasyonu konusunda Aydın haklı ve buna izin vermeyeceğiz.

Translate çevir böle diyor ;

O yönetme kısmını kaçırmışım haklısın da medya da bu Tudor gibi bir sorun vardı olarak yazılmış.Adam öğrenme sürecinde olan hoca demiş
Çevirisi şu,beni idmanlarda ve maçlarda nasıl ele alması gerektiğini bilmiyordu.Sorunlarımız vardı.Kovuldu ama benim için çok geçti diyor.Çünkü devre arasında takımdan transfer olmuş Berbatov

Edit: Hem idman hem antreman yazmışım.Düzeltildi

Son düzenleme:

link alalım

Üçlü stoper, kanat olmadan oynanan ve kaleye şut atamadan bitirilen maçlar medya algısı mı?Yenilebilirsin,fark yiyebilirsin,hatta şampiyonluğu da kaybedebilirsin ama Galatasaray'ın büyüklüğünü kabul edip ettireceksin.Bunu yapamıyorsan o koltukta kalamazsın.

Once Berbatov,sonra Sneijder Bruma,simdi de kafayi Gomis'e takmis habirr cikarip cikarip duruyor.Herif yildiz oyuncu dusmani.

tudor bu ligde başarılı olabilir önemli olan galatasarayın başarı kriterleri için yeterli bir hocamı onu sorgulamak lazım.Hamzanın 3 kupa aldığı bir ligde tudorda gayet tabi başarılı olabilir çünkü ligin kalitesi ortada ben sezon başından beri tudorun takıma yeterli katkıyı sağlamadığını düşünüyorum.Ve ilk 8 haftalık performansında bile sürekli temkinli oldum ve halada sözümün arkasındayım.Sadece futbolcu transferi ile bu işler olmuyor önemli olan bir takım yaratabilmek geçen seneye oranla çok daha kaliteli oyunculara sahibiz ancak takım ruhu hala büyük eksik.

Berbatov sorunlu bir adam , Tudor ile sorun yaşaması gayet normal.

Adam disiplinli kendisine göre takım kurmak istiyor.

Şu an takımda disiplinsizlik var mı? Tudor'un dediğinin aksine top oynayan lakayıt adam var mı?

Selçuk bile canla başla mücadele ediyor , tüm topları dikine oynamaya çalışıyor.

Haber doğru olsa bile algı operasyonu konusunda Aydın haklı ve buna izin vermeyeceğiz.
Berbatovun kariyerini yakından takip ediyorum ve kesinnikle sorunlu bir oyuncu değil. Mütevazı ve düzgün, efendi biri Berbatov.
ManU da ayrılığı tamamen sportif nedenlerden kaynakanıyor.

Berbatov vs Tudor :

Berbatov Tudorun oyun anlayışına uymuyordu .Çok koşan bir oyuncu olmadığı için Tudor ona fazla şans vermiyordu, bazen kadro dışı bile bırakıyordu... ama zaten hiç bir zaman çok koşan bir oyuncu değildi Berbatov. Çok farklı bir oyuncu olduğunu herkes gibi Tudor da biliyordu.
Tudor Berbatovu kullanmadi yani kullanmasini bilemedi.

Berbatovun kariyerini yakından takip ediyorum ve kesinnikle sorunlu bir oyuncu değil. Mütevazı ve düzgün, efendi biri Berbatov.
ManU da ayrılığı tamamen sportif nedenlerden kaynakanıyor.

Berbatov vs Tudor :

Berbatov Tudorun oyun anlayışına uymuyordu .Çok koşan bir oyuncu olmadığı için Tudor ona fazla şans vermiyordu, bazen kadro dışı bile bırakıyordu... ama zaten hiç bir zaman çok koşan bir oyuncu değildi Berbatov. Çok farklı bir oyuncu olduğunu herkes gibi Tudor da biliyordu.
Tudor Berbatovu kullanmadi yani kullanmasini bilemedi.

bu da doğru olabilir , ben o kadar yakinen takip etmiyorum ama hocanın oyun anlayışına uymuyorsa yapacak birşey yok.

iki tür TD vardır , bazısıc takıma göre formasyon çıkartıp oyuncularından en iyi şekilde yararlanmaya çalışır diğeri ise sadece kendi formasyon ve taktiğine uygun oyuncular ile yola devam eder.

Tudor ikincisi , ya herru ya merru diyeceğiz.

Üst Alt