Medyada GSCimbom

Emre Yüksel

Tecrübeli Üye
Cevap: Medyada GSCimbom !

Aradıkları malzeme o da ondan.
Medyanın arayıpta bulamadığı şey zaten kriz, hele galatasarayda olunca alayı febeli olan medya coşuyor, buraya kadar tamam da hakikaten büyük kriz var bu sefer bence bu medyanın korkmasına rağmen yazabildikleri, şu halimize bakın bir tanemiz yokki şampiyonluğa inanan (yada benim gördüğüm kimse yok) bu hallere galatasarayın gelmesinde üzülecek hiçbirşey yok. Üzücü olan başarısızlıkları kanıksamaya başlayıp, umursamazlığa doğru giden kızgın taraftar.

Osman Korkmaz

Aslan Üye

GALATASARAY dergisinin Aralık sayfası elimde sayfaları karıştırırken, forumumuzun değerli üyelerinden çok sevdiğim abilerimden Atilla Çelik abinin 2 Eylül 2009'da Kewell için yazmış olduğu bir yazının yayınlanmış olduğunu gördüm. Atilla abiyle konuşurken daha öncede yüzüne söylemiştim; Atilla abi şu anda Türkiye'de ki çoğu spor yazarını cebinden çıkartır. Seviyoruz abi seni...

Osman Korkmaz

Aslan Üye

GALATASARAY dergisinin Aralık sayfası elimde sayfaları karıştırırken, forumumuzun değerli üyelerinden çok sevdiğim abilerimden Atilla Çelik abinin 2 Eylül 2009'da Kewell için yazmış olduğu bir yazının yayınlanmış olduğunu gördüm. Atilla abiyle konuşurken daha öncede yüzüne söylemiştim; Atilla abi şu anda Türkiye'de ki çoğu spor yazarını cebinden çıkartır. Seviyoruz abi seni...

https://imageshack.us

Can Çolfan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Cenk Yelkenci

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Sözcü gazetesi.

Ben karıştırırken görmüştüm.

Berk Kaya

Aslan Üye

Tıkla Cimbom'lu...

Yeni bir site ile tanıştım. Galatasaray’lı taraftarların kurmuş olduğu bir site. Adı www.gscimbom.com

Sitede öncelikle futbol takımı ve diğer branşlar ve peşinden kulüp ile ilgili basında çıkan haberlerin bir çoğunu, buna ek olarak ta antrenman günlüğünü bulabiliyorsunuz. G.Saray ile ilgili bilgileri bir oradan bir buradan bakmaktan bıktım diyenler için hepsi tek yerde mantığı ile hazırlanmış bir site. Gir siteye o hafta ile ilgili tüm bilgileri bul.

Ayrıca radyosu ve forumlardaki çeşitliliği ile taraftar sitelerine yeni bir soluk getirmişler. Beni en çok etkileyende forum oldu. O kadar farklı ve değişik konuda forumlar açmışlar ki herkes sevdiği şeyle ilgili konuşabilecek yorum yapabilecek bir konu başlığı bulabiliyor. Özellikle eski maçların videolarını bulabiliyorsunuz ki bu da çok güzel. Şahsen ben boş vaktim olduğunda G.Saray’ın eski maçlarını seyrederim.

Tüm G.Saray taraftarına tavsiye ederim. Siteye girin,dolaşın, eminim ki ilginizi çekecek bir şeyler bulacaksınız. Haa siteye ilk girişte ana sayfaya yönlendirme herhangi bir animasyon olmamasına rağmen yaklaşık 15 saniye civarında sürüyor ama o kadarına değiyor doğrusu. Bu da sitenin yönetimine bizden küçük bir şikayet olsun. İnternette vakit geçiren insanlar için artık siteye çabuk girebilmek önemli o yüzden bu sorunu da çözeceklerini umuyorum.

Yine de böyle güzel bir site yaptıkları için site yönetimine teşekkür ediyorum. Güzel ve temiz bir site isteyen Cimbomlulara duyurulur…

Selim BENEZRA

İnternet Spor, Spor haberleri, Yerel spor, Yerel haber, Spor, Haber, Foto Haber, Video Haber, Futbol, Basketbol, Motor Sporları, Formula 1

Bu yazıyı üyesi olduğunuz her forumda paylaşın sitenin üyeleri artsın ben başladım bile.

Halit Bozkurt

10 Numara!

Farklı bir forumuz biz.Ayrıca hiç bir forumda görmediğim yaş ortalamasına sahibiz.Buda kaliteyi artırıyor.Küçük kardeşlerimiz alınmasın sakın:) Başarıların devamını diliyorum arkadaşlar.

Ertuğrul Yılmaz

Administrator,
Onursal Üye

GSCimbom Fanzin az önce Lig Radyo canlı yayınında Sertaç Murat Kılıç tarafından tanıtıldı.

Muhammet K. GÜLHAN

Aslan Üye
Web sitesi
basitoyna.blogspot.com

GSCimbom Fanzin Sayı 44

Yazı dünyasında işlerin kalitesinin altında çokça samimiyet yatar. Onlar da böyle insanlar. "Dergicilik deli işidir" dedim röportaj yapmaya gelen arkadaşa. Onlar fanzin diyorlar ama mizanpaja ve verilen emeğe bakılırsa bunun adı bir e-dergi. Çok profesyonel duruyor ama ruhu amatör... Her şeyin sanal dünyada bulunduğu bir ortamda bunu basıp, bayiilerde de okuyucunun beğenisine sunmalılar mı? İçeriğiyle hak ediyor ama hak ettiğini bulur mu emin değilim. Muhammet Gülhan ile İspanya dönüşü bir sohbet yaptık. Çokça El Clasico konuştuk. Sonunda da Galatasaray... Cesur sorulardı, dilim döndüğünce cevaplamaya çalıştım. Blog yasaklarından, içinde bulunduğum medyaya; Arda'dan Mourinho'ya... GS Cimbom fanzinin bu 44. sayısı. Bu sayıda Bülent Korkmaz ve Emre Tilev röportajları da var. İçerik nefis, emek büyük. Zamanını, aklını bu işe koyan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...

Aceto Balsamico: GS Cimbom Fanzin Sayı 44

GSCimbom Fanzin #44 Yayında

Bu ay Bülent Timurlenk, Emre Tilev ve Bülent Korkmaz ile yüzyüze yapılmış röportajlarımız var. Sadece bu değil, Galatasaray, Avrupa Futbolu, Scouting, Altyapılar vb. üzerine çok keyifli yazılar var. 1 ay boyunca çabaladık, tavsiyemiz elinize kahvenizi alıp bu işi keyifle okumanız. İyi pazarlar efendim...

BASİT OYNA: GSCimbom Fanzin #44 Yayında

Benzer linkler:

m i s c h a s t y l e: Günahlar ve Gönüller

Sportif Cümleler: GSCimbom Fanzin #44 Yayında

Üst Alt