Mehmed Bir Cihan Fatihi | Kanal D - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmed Bir Cihan Fatihi | Kanal D

Valla birkaç bölüm izledim ama sarmadı. Oyuncular dikkat çekse de senaryo, yazılan replikler vs. tırt. En son baktığımda Konstantin, "Burası Konstantiniyye, buradan çıkış yok!" diyordu. :asd:

Rating olayı neye göre hesaplanıyor bilmiyorum. Ama ben dizileri tv de yayınlanırken izlemiyorum.Eminim biçok kişide internet üzerinden veya yayını geri sarararak izliyordur.Youtube ta baktım, 1 milyon üzeri izlenmeleri var bazı bölümlerin.İlginç.

Adam gibi tarihi anlatmis olsalar yayindan kalkmazdi, nasil bir hayal gücüyse koca Fatih yaninda memati ile Konstantinopolis tek basina girip cikiyor. Ilaki birde araya ask mask hikayeleri sokuyorlar. Birak bunlari sirf tarihi anlat fetih nasil gerceklesti nasil olustu nasil savasildi bunlari seri sekilde diziye cevirmis olsalardi yayin dan kalkmasti.

Adam gibi tarihi anlatmis olsalar yayindan kalkmazdi, nasil bir hayal gücüyse koca Fatih yaninda memati ile Konstantinopolis tek basina girip cikiyor. Ilaki birde araya ask mask hikayeleri sokuyorlar. Birak bunlari sirf tarihi anlat fetih nasil gerceklesti nasil olustu nasil savasildi bunlari seri sekilde diziye cevirmis olsalardi yayin dan kalkmasti.
Ona bütçe yetmeyeceği için böyle rezillikler oluyor...

Üst Alt