Mehmet Akyüz Beşiktaş'a... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Akyüz Beşiktaş'a...

Cevap: Mehmet Akyüz Beşiktaş'ta

Oyuncu'yu tanimiyorum, yalniz Nobre gibi gereksize 2 Milyon vereceklerine, bunu yedek kulübesinde oturtsunlar daha iyi.

7eae1436.jpg

daha önce 2 kere yaptığımız ve işe yaramayan 2.lig forveti transferi konusunun 3.sünü yapmadık

yaser ve batdal olmamıştı mesela

ama biz de şans yok bakarsınız bu iyi çıkar

Cevap: Mehmet Akyüz Beşiktaş'a...

Ciddi ciddi yazık arkadaşlar. Altyapılardaki gençlere mi acımak lazım böyle saçma sapan transferlere para harcayan kulüpler yüzünden astronomik rakamlar artık telefuz ediliyor buna m üzüleyim anlamadım..

Herkesin kendi transfer politikasıdır. Alsınlar sorun değil..

Ciddi ciddi yazık arkadaşlar. Altyapılardaki gençlere mi acımak lazım böyle saçma sapan transferlere para harcayan kulüpler yüzünden astronomik rakamlar artık telefuz ediliyor buna m üzüleyim anlamadım..

Herkesin kendi transfer politikasıdır. Alsınlar sorun değil..

Dostum, bu adamı tanımıyorum fakat altyapı konusunda katılmıyorum. Zira BJK alt yapısında Türkiye'nin gelecekteki en iyi orta saha ve defans oyuncuları olabilecek adamlar var (Muhammed Demirci, Furkan, Sezer, Atınç vs.) fakat bildiğim kadarıyla ahım şahım bir forvet yok genç takımımızda. Ha Ali Kuçik hala bizde olsaydı haklısın derdim, ama bakalım önce bir izleyelim. Bence sadece yedek kulübesine yapılmış, geleceğe dönük bir transfer zaten Almeida, Pektemek + gelecek yabancı yıldız varken.

Koca sezonda 32 gol atmasına rağmen neredeyse playofflarla süper lige çıkacaktı Tavşanlı Linyitspor. Maçlarını takip etmedim ama bu kadar az gol atarak şampiyonluğa oynayan bir takım büyük ihtimalle katı defans yapan ve iyi kontraatak yapan bir sistemle mücadele etmiştir. Böyle bir takım içinde 15 gol kaydetmiş Mehmet Akyüz. 15 gol Süper Lig için bile az sayılabilecek bir rakam. Yani çok bitirici bir oyuncu olsa en az 25 gol atması gerekirdi. Yaser ve Batdal fiyaskosu yaşamış bir Galatasaray üst üste 3. kez aynı hatayı yapmaz diye umuyorum. Gerçi daha geriye gidersek bir Hasan Kabze örneği vardı ki faydalı bir transfer olmuştu. Çok bir kayıp olacağını sanmıyorum. Drogba'nın gündemde olduğu Baros,Elmander,Pino,Kazım gibi forvet oyuncularının kadroda bulunduğu bir dönemde gelse bile antrenman topçusu olarak kalırdı..

Dostum, bu adamı tanımıyorum fakat altyapı konusunda katılmıyorum. Zira BJK alt yapısında Türkiye'nin gelecekteki en iyi orta saha ve defans oyuncuları olabilecek adamlar var (Muhammed Demirci, Furkan, Sezer, Atınç vs.) fakat bildiğim kadarıyla ahım şahım bir forvet yok genç takımımızda. Ha Ali Kuçik hala bizde olsaydı haklısın derdim, ama bakalım önce bir izleyelim. Bence sadece yedek kulübesine yapılmış, geleceğe dönük bir transfer zaten Almeida, Pektemek + gelecek yabancı yıldız varken.

Bu transferi de beğeniyorsan, objektifliğinden şüphe ederim. Sercan balon, MEhmet Akyüz gelecek vaadediyor. KOmik oluyorsun yapma!

Bu transferi de beğeniyorsan, objektifliğinden şüphe ederim. Sercan balon, MEhmet Akyüz gelecek vaadediyor. KOmik oluyorsun yapma!

Arkadaşım okumadan mı yazıyorsun yorumları? Transfer beğendiğimi nerede söyledim? Oyuncuyu tanımadığımı söyledim, ayrıca gelecek vaad ediyor falan da nerede yazmışsam bul göster özür dileyeceğim. Bir de komik oluyorsun falan yazmalar...

Arkadaşım okumadan mı yazıyorsun yorumları? Transfer beğendiğimi nerede söyledim? Oyuncuyu tanımadığımı söyledim, ayrıca gelecek vaad ediyor falan da nerede yazmışsam bul göster özür dileyeceğim. Bir de komik oluyorsun falan yazmalar...

Oyuncuyu tanımadan geleceğe yönelik transfer olduğunu sölemen de bir hayli ilginç. 25 yaşında geleceğe dönük.

Ali Kuçik takasla G.Birliği'ne gitti zaten. Bu Mehmet'i tanımıyorum ama Ali Kuçik de zaten öyle ciddi bir potansiyeli göstermiyordu.

Biliyorum gittigini yedek olarak durucak bari alt yapıdan cıkan adam dursun böyle kazmalara verilen paralara yazık bknz batdal demek istedigim oydu Bjk alt yapısı canavar gibi emin ol o alt yapı bizde olsa en az 3 tane oynayan adam vardı suan bizde banko

Biliyorum gittigini yedek olarak durucak bari alt yapıdan cıkan adam dursun böyle kazmalara verilen paralara yazık bknz batdal demek istedigim oydu Bjk alt yapısı canavar gibi emin ol o alt yapı bizde olsa en az 3 tane oynayan adam vardı suan bizde banko

Katılıyorum ama alınmış artık, en azından Cenk Tosun'a 10 milyon euro vermediler böylece yerli forvet de gelmez çok şükür bu son olur bu sene. Altyapımızda çok iyi adamlar var, özellikle defans ve orta saha için bu geçerli, gördük Necip'e biraz şans verildi, ne kadar iyi temeli olduğunu Anadolu topçularından 10 kat kaliteli gençlerimiz olduğunu ispatladı. Ama hala taraftarımız Ersan da Ersan diye ölüyor, ben izlediğim maçlarda Atınç'ın hız hariç bir eksiğini görmedim o da 196 boyla normal, keza Furkan ve Sezer de genç milli takımların banko stoperleri. En başta taraftar baskı yapacak bu konularda ki böyle abuk sabuk transferler olmasın. GS'de de Mehmet Batdal alınmasa da yerine 3 maç Cem Sultan oynasa daha mı kötü olurdu?

Üst Alt