Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladı


Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını AçıkladıGecmis olsun. Bizimkilerde destekliyomus. İyi bi adam olabilir ama adam FBli. Sacmalık
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını AçıkladıAcıbadem'in sahibi ve Aziz Yıldırım'dan sonra Fenerbahçe'nin başına geçmesi bekleniyor.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladıdestekleyenler içinde ali dürüstte varmış..fenerasyon güçleniyor...adam kendine yazık eder..
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladımehmet_ali_aydinlar_006.jpg
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını AçıkladıAcıbadem Hastanesi sahibi ve eski F.Bahçe yöneticisi. F.Bahçe'ye voleybol şubesinde çok büyük güç veriyor.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladıher gelenin bir takımı var. önemli olan adil olmasıdır. Haluk ulusoyda bizim kulupde üye.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını AçıkladıSüperlig takımlarında bölünme olursa kazanamaz..Bizim oyumuz çok önemli. Alt ligler Mehmet Atalay'ı destekliyor.Ordaki kulüblerle arası çok iyi.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladıdemirören, şener ve ali dürüst başkan ol demişler yemekte..destek vermişler
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladıne kadar etik bir olay arkadaslar bu adam gelecegin fener baskani diyorlar sezon baslama dan daha gol yemek gibi birsey olur.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladıoh ne güzel mahmut özgener volume 2 yaşasın şanlı fenerasyon:mad:
 
Üst Alt