Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe'ye Sponsor Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe'ye Sponsor Oldu!

Bunlar daha oncu hamleler

3-4 sene once tabanda mutabakat yapacaklardi , son anda olmadi , sayilan tum zenginler ve aziz ayni paydada bulusup "once fenerbahce" diyeceklerdi

aziz bozdu oyunu ama basarili olamadi

volume 2 geliyor demek

fb mutabakat saglarsa onunde hic bir klup duramaz

Gs liyiz ama gercekler acidir

Sözde biz de Riva'yı satınca önümüzde kimse duramayacaktı. Buradan bile olumsuzluk çıkarmanı tebrik ediyorum gerçekten.

Fenerbahçe'nin değil, Aziz Yıldırım'ın gücünü gösteren bir gelişme. Bu Aziz Yıldırım Allahtan futboldan anlamıyor anlasaydı çok sıkıntı yaşardık.

Fenerbahçe'nin değil, Aziz Yıldırım'ın gücünü gösteren bir gelişme. Bu Aziz Yıldırım Allahtan futboldan anlamıyor anlasaydı çok sıkıntı yaşardık.

Aziz pis işlerini fb başkanlığı sayesinde arkasına güç alarak kapatıyor sürekli adı spor gündeminde, ve bu arka planda yaptığı işlerin dikkat çekmemesine neden oluyor. aziz, X bir adam olsa çoktan afişe olmuştu. Türkiye'nin en karanlık adamlarından birisi. Başkanlığı bıraktığı an saldırıya açık hale gelecek ve muhtemelen tepesine çökecekler. Ama mevcut iktidar ve onların halının altına süpürmeyi şiar edinmiş Hukukçularıyla zor.

Ulan dünyanın en komik ulkesi biz değilse serefsizim kimin eli kimin cebinde siyasetten tut futbola sanata yazık vallahi hiç sasirmadim adalet olmayan bir ülkede adamlar artık namussuzlugun dibine vurdular adamlar korkmuyor ki öyle böyle örtbas ederiz yemin ederim Galatasarayim olmasa yaşanmaz bu ülkede tek mutlu eden şey bu beni.

Bu iki herif birbirine söylemedikleri laf birakmamisti simdi sarmas dolas olmuslar bu fenerin dünyasi nekadar serefsiz bir dünya

Üst Alt