Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe'ye Sponsor Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe'ye Sponsor Oldu!

a1_58854_5391866.jpg

Fenerbahçe, göğüs sponsorluğu konusunda Acıbadem ile anlaştığını açıkladı

Fenerbahçe'nin forma göğüs sponsoru Acıbadem oldu. 'Şike Davası' sürecinde problem yaşayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve dönemin TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, sponsorluk anlaşmasına imza attı. Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar, son seçimde Fenerbahçe başkanlığı için rakip olmuştu.

a4_58854_5392158.jpg

Habertürk

Ali Koç'undan, Ferit Şahenk'ine, Mehmet Ali Aydınlar'ından Murat Ülker'ine tüm dolar milyarderleri adamlara para hibe eder ama yine de Dursun gibi bir kamilin yönettiği Galatasaray'ı geçemezler :D

Ali Koç'undan, Ferit Şahenk'ine, Mehmet Ali Aydınlar'ından Murat Ülker'ine tüm dolar milyarderleri adamlara para hibe eder ama yine de Dursun gibi bir kamilin yönettiği Galatasaray'ı geçemezler :D

Askere gitmemiş olsaydın, Adminliğin elinden gitmezdi...

Keşke parayı kıyıp, bedelli falan yapsaydın.. Şimdi tekrar mod olacan da adminliğe terfi edeceksin.. Neyse Galatasaray Efendisi rütbesi yanına kar kalmış artık

Askere gitmemiş olsaydın, Adminliğin elinden gitmezdi...

Keşke parayı kıyıp, bedelli falan yapsaydın.. Şimdi tekrar mod olacan da adminliğe terfi edeceksin.. Neyse Galatasaray Efendisi rütbesi yanına kar kalmış artık

Başka biriyle karıştırdın sanırım. Ben bu forumda 2009'dan beri varım ama hiç mod ya da admin olmadım. Normal üyelikten fazlası olmadım hiç bir zaman. Eskiden daha aktiftim. Sonra iş-güç artmaya başlayınca ara sıra girer ve yorumumu yapar gider oldum..

Başka biriyle karıştırdın sanırım. Ben bu forumda 2009'dan beri varım ama hiç mod ya da admin olmadım. Normal üyelikten fazlası olmadım hiç bir zaman. Eskiden daha aktiftim. Sonra iş-güç artmaya başlayınca ara sıra girer ve yorumumu yapar gider oldum..

Kendisi madde kullandığı için üyeleri bazen karıştırabiliyor.

Mehmet Ali Aydınlar başka neler yapacak?

Üniversitenin kurulmasında destek verecek.
Kulübün sağlık sponsoru olacak.
Voleybol şubesinin başına geçecek.
Aziz Yıldırım yeniden seçilirse yönetimde yer alacak. FutbolArena

Ali Koç'a karşı cephe de güçleniyor. Adam gibi başkan bulamadığımız şu sıkıntılı süreçte Aziz Yıldırım'ın bir süre daha kalması işimize gelir.

Üst Alt