Mehmet Ali Aydınlar: "Küme düşürülmenin kalkmasını ben de istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar: "Küme düşürülmenin kalkmasını ben de istiyorum"

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Kupası'nın 2011-2012 sezonu için yayın ve isim hakkının verildiği törenin ardından, bazı gazeteci ve ilgili kuruluşun üst düzey yöneticileri ile sohbet eden Başkan Mehmet Ali Aydınlar; gündemdeki önemli maddeler hakkında önemli bilgiler verdi.

Aydınlar, İbrahim Akın'a lisans veremeyeceklerini dile getirirken, bazı çevrelerce değişmesi istenen futbol disiplin talimatının 58. maddesi ile ilgili olarak; "Küme düşürülmenin kalkmasını ben de istiyorum, bence puan silme olsun ama şike yapan ile teşvik veren veya teşebbüs eden aynı kefeye konmamalı" dedi.

Aydınlar'ın çevresine yaptığı ve DHA Muhabiri'ne takılan konuşmalar şöyle:

"İbrahim Akın'a lisans vermeyeceğiz, nasıl verelim ? Adam şike ile anılıyor. Dava bitmeden lisans veremeyiz"

"58. madde biliyorsunuz; şike yapan, teşvik veren, teşebbüs eden küme düşer diyor...Bana kalsa küme düşme olmasın, puan silme olsun. Bir de şu var; şike yapan düşşün...Şike yapan ile teşebbüs eden aynı kefeye konmasın..."

Hürriyet

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar: Küme düşürülmenin kalkmasını ben de istiyorum.

gene dötün başın ayrı oynamaya başladı

"Ben bu koltukta oturdugum sürece 58. madde degismeyecek. Buna imzami atarim." - Mali Aydinlar, 2 hafta önce.

Ulan bu kadar dansözlük olur mu arkadas, nasil baskan bu?

Şike yapan da düşmesin dememiş ki adam. Teşvik ve şike aynı kefeye konmasın, teşvik suçu işleyen düşürülmesin, şike yapan düşürülsün demiş. Fenerliler sevinmesinler hemen.

Ben anlamadım bu cümleleri.Devamında da başka konuşuyor..Yanlış mı anladılar ne yaptılar..

Dansözlük yapmış yine ama bu sefer biraz mantıklı konuşmuş.

Bu işin sana kalsası,bana kalsası yok.Kurallar neyse o uygulanır!...

Adamın lafı bu kadar çarpıtılır. Bi yerden kesip başlık yapıyorsunuz. Trabzonla Beşiktaş'ın fenerle aynı kefeye koyulması kabul edilemez zaten. Şike yapan yani fener düşsün Beşiktaşla Trabzon eksiyle başlasın olay bu.

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar: "Küme düşürülmenin kalkmasını ben de istiyorum"

Bu yawşaklar fener şike yapmadı şikeye teşebbüs etti diyecekler. Ahanda buraya yazıyorum biz sokağa dökülmedikçe feneri kimse küme düşürmez !!!

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Kupası'nın 2011-2012 sezonu için yayın ve isim hakkının verildiği törenin ardından, bazı gazeteci ve ilgili kuruluşun üst düzey yöneticileri ile sohbet eden Başkan Mehmet Ali Aydınlar; gündemdeki önemli maddeler hakkında önemli bilgiler verdi.

Aydınlar, İbrahim Akın'a lisans veremeyeceklerini dile getirirken, bazı çevrelerce değişmesi istenen futbol disiplin talimatının 58. maddesi ile ilgili olarak; "Küme düşürülmenin kalkmasını ben de istiyorum, bence puan silme olsun ama şike yapan ile teşvik veren veya teşebbüs eden aynı kefeye konmamalı" dedi.

Aydınlar'ın çevresine yaptığı ve DHA Muhabiri'ne takılan konuşmalar şöyle:

"İbrahim Akın'a lisans vermeyeceğiz, nasıl verelim ? Adam şike ile anılıyor. Dava bitmeden lisans veremeyiz"

"58. madde biliyorsunuz; şike yapan, teşvik veren, teşebbüs eden küme düşer diyor...Bana kalsa küme düşme olmasın, puan silme olsun. Bir de şu var; şike yapan düşşün...Şike yapan ile teşebbüs eden aynı kefeye konmasın..."

Hürriyet

Beyler sakin olun adam kendini kurtarıoyr bende isterim ama elimden gelmez bunu yapmak demeye çalışlıyor..Hemen galeyana gelmeyin apaçık uefa sezon sonuna kadar süre vermiş düşecekler

Ne mantıklısı yahu? "Fb şike yapmadı, teşebbüs etti" yalanıyla ligde tutacaklar! Ulan Mehmet Ali köpeği neden yine g.tün başın oynuyor? Hani değişmeyecekti 58. madde?

Serhat Ulueren'e konustugunda kesinlikle 58. madde degismeyecek diyordu, simdi baslamis ufaktan degisse iyi olur muhabbetine. Diyorum ya Asena'dan daha iyi kiviriyor

Ne bicim adamsin anlamadim yaa. Yaa Asenadan ve diger Dansözlerden daha iyi kivirtiyorsun... Batirdin TÜRK Futbolunu... Artik asla temizlenmez... Tek yapabildigin "Kadinlari Stada doldurmak"...

orda ki cümleyle adamın vermek istediği mesajı anlamadın heralde.

feneri kurtarma çabaları bunlar şikeye teşebbüs var ama şike sahaya yansımadı diyecekler böylelikle fener düşmekten kurtulacak

Adamın vermek istediği mesajla ilgilenmiyorum sadece olması gerekenin o olması gerektiğini düşünüyorum. zaten bu iş MAA'ya kalmadı ki o cezaları vermeyecek cezayı verecek olan UEFA onun için pek bir önemi yok onun ne dediğinin amacının vs...

fb nin transfer yapması mali nin bu açıklamaları felan çok çelişkili geldi bana. birşeyler çeviriyor yine bu şerefsizler

Adamın dediği şike=düşme olsun tevşik=eski puan olsun. Ha o da saçma tabii de, mevzu Fener'le ilgili değil bu sefer :)

Üst Alt