Mehmet ALTUNPAK Kardeşimize Geçmiş Olsun ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet ALTUNPAK Kardeşimize Geçmiş Olsun !

Ne Drogba, ne Inler ne de Kallstrom.

Alacagimiz en guzel haber Mehmet Altunpak kardesimizin bugun gerceklesmis olan beyin ameliyatinin olumlu gecmis olmasi olurdu..

Kendisini taniyan ya da bilen varsa lutfen ameliyatin nasil gectigini bu konuda bize bildirsin..Yoksa Mehmet arkadasimizin aramiza donmesini beklemekten baska caremiz yok. Umarim ameliyat basarili gecmistir. En yakin zamanda hem sagligina hemde aramiza kavusman dilegiyle Mehmet.

Arkadaslar.. Sizinle olmak gercekten güzeldi.. Hepiniz cok iyi ve samimisiniz.. Bu FORUM kapanmadıkca bilincsiz Taraftar olmayacaktir..

bunu yazma sebebim Carsamba günü Beyin Ameliyatı olucam.. Allahım izin verirse Tekrar aranızda olucam insallah..

Hepinize Hayatınızda basarilar diliyorum.. Allah'a emanet olun.. Sizi ve Sizleri GSC'yi seviyorum..

Iyi geceler.. görüsmek dilegiyle..

( dua etmeyi unutmayin )

MEHMET ALTUNPAK

Cevap: Mehmet ALTUNPAK kardesimize gecmis olsun!

İnşallah iyi haberlerini alırız, Allah yardımcısı olsun

Geçmiş Olsun ..İnşAllah en kısa zamanda sağlığına kavuşturur..Allah Yardımcısı Olsun.

Yüce Rabbim yardımcısı olsun.Tez zamanda sağlığına kavuşması dileği ile,geçmiş olsun.

Çok büyük bir ameliyat. İnşalah başarıyla atlatmıştır ve sağlıklı birşekilde aramıza döner.

Geçmis olsun, umarim amelyati iyi geçmistir. Henüz amelyat olmamissa Allah cerrahin bilegine güç, kuvvet ve kolaylik versin.

Ben bu mesajı nasıl atladım? :( Nerede ameliyat oldu kardeşimiz?

Gecmis olsun kardesim Insallah basarili bir ameliyat olmustur guzel haberleri bekliyoruz.

Üst Alt