mehmet arslaner - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mehmet arslaner

Imparator_Mobilya_logo.jpg

Kelimelerle dans ediyorsun adeta gerçekten inanılmaz. :D Tamam hadi şaka bir yana künefeyi iyi yapıyorsunuz, başka da bir numarınızı bilmiyorum açıkçası. GSC'de Hatay'ı sen temsil ediyorsun, ona göre puanımızı vereceğiz.

Unesco tarafından gastronomi şehri seçilmiş olabiliriz. Ancak bu insanlar tarafından sadece yiyecekleriyle anılacak bir şehir olduğumuz anlamına gelmemektedir.

Oradan bakınca gerçekten bizi yiyecek olarak mı görüyorsunuz?

Bizde numara yok sayın Arslaner. Biz şeffaf açık bir memleketiz. Gelenin bir sonraki gezisinin planlarını yaptığı yerdir burası. Künefe vs. geçiniz bunları. Madem söyledin itiraf edelim. Künefenin kökü çok eskilere Filistin'e dayanır. Antakya tatlısı değil, aslen Filistin tatlısıdır. Antakya bunun neresinde neden dünyada künefe denince akla Hatay geliyor bilmiyorum. Böyle de dürüst insanlarız. Gel buraya ve sana Hatay'ın kaç bucak olduğunu göstereyim abi. Yanında Erman Bey'i de getir.

Fatih Terim'e hunharca muhalefet etmişliği olan bir şahısdır kendileri. Bakma şimdi hodjam hodjam dediğine, rüzgara karşı işememek için polim atıyor ama anadolu çocuğu yemez bunları.
Doğrudur hunharca olmasa bile muhalefet etmişliğim vardır. 2013 Ekim öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılır. Öncesinde benim için de imparatordu artık değil. Benim için tekrar imparator mertebesine yükselmesi için çok şey yapması gerekiyor. Her şeyden evvel bir daha ne olursa olsun egosunu Galatasaray'dan üstün tutmamalıdır. Ha hocalığını hiçbir zaman tartışmadım tartışmam da. Kendisine en çok kızdığım zamanlarda dahi ne parator demişimdir ne de kebapçı diye dalga geçmişimdir. Çünkü bilirim ki ne olursa olsun kulübün yaşayan efsanesidir.

Velhasıl kelam Fatih Terim'siz geçen döneme şöyle bir bakınca, hep aynı isimler etrafında dönmeyelim düşüncesine sahip olmama rağmen kulübümüzün kendisinden daha iyi bir hocayı getirebilecek vizyonunun artık olmadığını idrak etmemle beraber mecburen Fatih Terim demişimdir. Bunda da bir sıkıntı görmüyorum. Her şeye rağmen kendisi büyük takım hocasıdır.

Böylesine ucuz algı operasyonları ile beni yeremezsiniz Anadolu çocuğu Sayın Arslaner!

İyi forumlar.

Doğrudur hunharca olmasa bile muhalefet etmişliğim vardır. 2013 Ekim öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılır. Öncesinde benim için de imparatordu artık değil. Benim için tekrar imparator mertebesine yükselmesi için çok şey yapması gerekiyor. Her şeyden evvel bir daha ne olursa olsun egosunu Galatasaray'dan üstün tutmamalıdır. Ha hocalığını hiçbir zaman tartışmadım tartışmam da. Kendisine en çok kızdığım zamanlarda dahi ne parator demişimdir ne de kebapçı diye dalga geçmişimdir. Çünkü bilirim ki ne olursa olsun kulübün yaşayan efsanesidir.

Velhasıl kelam Fatih Terim'siz geçen döneme şöyle bir bakınca, hep aynı isimler etrafında dönmeyelim düşüncesine sahip olmama rağmen kulübümüzün kendisinden daha iyi bir hocayı getirebilecek vizyonunun artık olmadığını idrak etmemle beraber mecburen Fatih Terim demişimdir. Bunda da bir sıkıntı görmüyorum. Her şeye rağmen kendisi büyük takım hocasıdır.

Böylesine ucuz algı operasyonları ile beni yeremezsiniz Anadolu çocuğu Sayın Arslaner!

İyi forumlar.

Sırf Fatih Terim Galatasaray' a gelmesin diye Arda Turan' ın Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafın altına "Come to Galatasaray" yazdığınız söyleniyor.

Bu konu hakkında da bir açıklama yapmak ister misiniz? :)

Üst Alt