mehmet arslaner - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mehmet arslaner

Sırf Fatih Terim Galatasaray' a gelmesin diye Arda Turan' ın Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafın altına "Come to Galatasaray" yazdığınız söyleniyor.

Bu konu hakkında da bir açıklama yapmak ister misiniz? :)
Şu anki Arda Turan'ı Galatasaray'a isteyecek kadar midesiz değilim ağabey :D Türkçesi; Külliyen yalan.

Doğrudur hunharca olmasa bile muhalefet etmişliğim vardır. 2013 Ekim öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılır. Öncesinde benim için de imparatordu artık değil. Benim için tekrar imparator mertebesine yükselmesi için çok şey yapması gerekiyor. Her şeyden evvel bir daha ne olursa olsun egosunu Galatasaray'dan üstün tutmamalıdır. Ha hocalığını hiçbir zaman tartışmadım tartışmam da. Kendisine en çok kızdığım zamanlarda dahi ne parator demişimdir ne de kebapçı diye dalga geçmişimdir. Çünkü bilirim ki ne olursa olsun kulübün yaşayan efsanesidir.

Velhasıl kelam Fatih Terim'siz geçen döneme şöyle bir bakınca, hep aynı isimler etrafında dönmeyelim düşüncesine sahip olmama rağmen kulübümüzün kendisinden daha iyi bir hocayı getirebilecek vizyonunun artık olmadığını idrak etmemle beraber mecburen Fatih Terim demişimdir. Bunda da bir sıkıntı görmüyorum. Her şeye rağmen kendisi büyük takım hocasıdır.

Böylesine ucuz algı operasyonları ile beni yeremezsiniz Anadolu çocuğu Sayın Arslaner!

İyi forumlar.

Tamam tamam... Hadi yemiş gibi yapalım kırmayayım seni, marmara çomarı Erman :D

Dün Toroğlu'nun programda Aysal hakkında söylediklerine ne diyorsun ?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Sırf Fatih Terim Galatasaray' a gelmesin diye Arda Turan' ın Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafın altına "Come to Galatasaray" yazdığınız söyleniyor.

Bu konu hakkında da bir açıklama yapmak ister misiniz? :)

Bu vizyonculardan her şey beklenir, kesin yapmıştır böyle bir şey :D

Erman admirim

Mehmet reys fırsat bilip arada başganıma sallıyor gibi geldi, fırsat ver şişleyim hemen. Başganıma laf gelince akan sular durur.

Fatih hocanın gelmesine bir terimci kanı akıtalım istersen :D
Sen de kendini ciddi ciddi kurtlar vadisinde hissediyorsun galiba :D Bir sağa yanlıyorsun bir sola. Artık bir karar ver istersen :D

Sırf kafana kafana çakmamam için almıyorsan ne olayım.

Neyse iyi forumlar, hayatta başarılar.
Alakası yok kardeşim. Ateş olsan cürümün kadar yer yakarsın. Eski kantırcılardanım ben kimseden korkmam. Ben çaktırmam çakarım. Gereksiz görüyorum tüm mesele budur. Siz çok gerekli görüyorsanız alın hediye edin.

İyi forumlar.

Alakası yok kardeşim. Ateş olsan cürümün kadar yer yakarsın. Eski kantırcılardanım ben kimseden korkmam. Ben çaktırmam çakarım. Gereksiz görüyorum tüm mesele budur. Siz çok gerekli görüyorsanız alın hediye edin.

İyi forumlar.

Öyle yapacağız artık yapacak bir şey yok. Kullandığın hesabın adını yolla özelden hesap açtığımda yollayım, senin kadar inatçı bir tip görmedim.

Erman Ağabey vizyon taraftarı maalesef. :D

Aysal'ı ve ilkelerini benimsemekten alıkoyamıyoruz.
Hamdolsun yolumuzda şaşma yok ve olmayacaktır!

uu.jpg

Üst Alt