Mehmet Atalay: "Aslantepe Fener'in hakkı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Atalay: "Aslantepe Fener'in hakkı"

Cevap: Mehmet Atalay: "Aslantepe Fener'in hakkı"

Birileri benim içimden geçeni yazar, sonra editlemek ve ceza vermek zorunda kalırız.

Bu yüzden konuyu "ön denetlemeli bölüme" taşıdım.

Mantığa bak çay demle .Arsenal,Bayern Münih rezil kluplersiniz , o stad sizin hakkınız değil . Bakın fenere alın teri yaşa feneybahçee

Biz peşkeş çekerek mi yapmışız o stadı. Bıraksınlar böyle saçmalığı. Devlet daha kârlı çıktı.

Birileri benim içimden geçeni yazar, sonra editlemek ve ceza vermek zorunda kalırız.

Bu yüzden konuyu "ön denetlemeli bölüme" taşıdım.

Ozaman bunu paylaşmak farz oldu :

Edit: Paylaştığın içerikküfürlü olduğu için editlendi.

Edit: Çok kötü değildi be abi :( En azından haketmediğini söyleyemezsin :D

Hürriyet!!! Ulan Fenere peşkeş çekilen Ataköy arazilerini unuttunuz mu ??? Ayrıca Ataköy, Seyrantepe gibi de değildir. Arazi fiyatları uçuktur.

Sonra kat ruhsatı olaylarını katakulliye getirip, yönetmelikleri çiğneyen stadın neden yıkılmadığını nasıl açıklayacaksınız!!! Hala kalkmış yok Fener in hakkıydı, Fenere extra muammele gösterilmeli. Bir stad yaptırdık amma kişiye giren çıkan oldu be.

Biz gidelim İstanbul un en değerli yerindeki yerimizden vazgeçelim. Seyrantepe gibi bir yere GALATASARAY ın getireceği potansiyel ile yeni işyeri, hastaneler, konutlar yapılsın( Galatasaray o bölgeye geçmese, devlet bu yeni gelişimlerden nasıl para kazanacaktı. Başı boş bir tepe olarak kalacaktı o bölge ) , stad maliyetinin onlarca katı gelir gelsin devlete, hala da yok ''devlet bu stadı yaptı'' diye Galatasaraya ve Yeni Stadına bok atsın herkes...

Ne mal insanlar var... Bu arada Hürriyet senin yapacağın haberciliğin ........ Eminim bir bakan bu açıklamaları yapmamıştır. Yapmışsa istifa etsin!

Sayın baya sormak lazım ,GS 2000 yılında UEFA ve SÜPER kupayı aldıgında, basındaki herkes ne demişti , ( bu reklamı TÜRKİYE devleti MİLYON DOLARA yaptıramaz , GS yın adı Türkiye yi bir anda dunya ya tanıttı ) peki GS bunları yaparken Fb ne yapıyordu ....O stad onun HAKKI derken Fb ın ortaya bir şey koyması gerekiyordu. ama onlar sıradan takımlardan 4-5 yiyiyordu..:D

Yazık ya , agızdan çıkan lafı iyi bilmesi gerekenlerin başında KAMU GÖREVLİSİ olan zatın iyi bilmesi gerekir....FB o stadı tek başına mı yaptı , Cem Uzan DAN , MİGROS dan tutun bilmedigimiz kimselerde olmuştur. .. Ulen şehir içinde STAD olmaz diyen Erdogan , GS ya , iylikmi yaptı yoksa KAZIK mı ATTI .:mad:..Başbakanın bunu bir zahmet açıklaması gerekir...O sayın baya soralım S.S in yanındaki LİSE ne oldu, bitmedi ÜLKER in PARASIYLA HAZİNE ARAZİSİ FB ye PEŞKEŞ çekilerek SPOR SALONU YAPILIRKEN , FB hak ettimiki .:mad:..O zaman 18 KÜLÜBEDE aynı şartlarda SPOR salonu yapsınlar , veya bize yapılan stadın ŞARTLARINDA HER TAKIMA YAPSINLAR.:lol:..Uyanık adam veselam , sadece Fb in hakkı diyor , ATALAY bey 17 TAKIMIDA SÖYLERSENİZ , söylediginizde HAKLI olabilirsiniz...:asd:

Son bir not daha GS A.S.YEN i devlete birakarak , DEVLETE NE KADAR KAZANDIRDIGINIDA SAYIN BAŞBAKAN açıklasın, yoksa , bazı PARAZİTLER boş boş konuşur ( hakkı olmadıgı halde fazladan almak için GS ya stadı devlet yaptı diyerek HAKSIZ kazanç ) PEŞİNDELER ....:mad:

Akıldan,fikrden yoksun adamları devletin bazı kurumlarına koyarsan onlar da birtakım yorumlar yaparlar elbet.İsmi lazım olmayan bazı kısabıyıklı sözde adamlar için söylenecek daha çok şey var ama, buralarda değil !!!

Bu adam TFF baskani secilirse Özgener döneminden daha kötü olur bizim icin. :eek:

lanet olsun bu herif tff başkanlığına aday konuşmalarınıda hiç beğenmedim zaten telegoldeki

Bu adamı federasyon başkanı olup da böyle beyinsizce söylemlerine devam ederlerse vururlar bunu.Sokağa çıkamaz.

Fener'in hakkı bende. Gelsin vereyim

Edit: Opera dersi almaya başladım

Fener'in hakkı bende. Gelsin vereyim

Edit: Opera dersi almaya başladım

küfüre karşıyız..

şiddete karşıyız..

futbol dostluk,futbol kardeşliktir..

geçmişin üstüne..

çekelim bir sünger..

ama sonkeeeeeeez .............. ye fener..

............................ yee fener..

.............. ye .................... yee feneeer..

..............yeeee ........................ ye fener

:asd:

Valla medya+yalaka siyasi ve onun ayakçıları+fenerasyon bunlara ancak camia olarak birlik beraberlik yapmak suretiyle cevap verebiliriz topluca ve planlı progamlıca, aynen bize yaptıkları gibi bizde onlara cevap veririz.

Üst Alt