Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…”

b08a7baransu.jpg

Habertürk ekranlarında Ece Üner’in sorularını yanıtlayan Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu, çarpıcı bir iddiada bulundu.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…”

Somut bir şey yoksa inandırıcılığı da yoktur.. İnanasım gelmiyor...

Sanmam. Facebook'da dolasiyordu bir resim Yildirim Demirören ve Ali Koç arasinda bir telefon kayidi bulmuslar Ali Koç Trabzonu ve bizide isin arasina katmasini istemis

bence eger gercekten böyle bir kayit varsa , bu en gec fb-gs sampiyonluk macindan sonra yayinlanir ..

@mehmetbaransu

Çarşambaya inşallah sürprizlerim olacak.

Bence bunu ses kaydi icin söylemis!

Twitter aleminde inanilacak ilk isim mehmet baransu.

dedikleri cogu dogru cikti.

Baransu çıkar şu kaydı başka bir şey yapmana gerek kalmayacak zaten

günlerdir konuşuluyor bu ses kaydı.

tüpçü-koç-özdemirden bu olayla ile ilgili hiç açıklama yok. bu haber yalandır diye...

bu ses kaydına ben inanmıyorum- inanmak istemiyorum. evet oynak olabilirler ama bu kadar göze parmak sokarcasına hele böyle bir ortamda bunları konuşmak büyük yürek ister.

ses kaydı var deniliyor ama ortada tık yok. sadece sosyal paylaşım ortamlarında laf salatası durumunda şu anda. kaç tane gazateci-kaç tane haberci bunu gündeme getiriyor hiç kimse.

dün akşam ahmet çakar sadece bu konu ile ilgili detaylı konuştu.

bu kaset hele fenerbahçe-glatsaray maçından önce asla çıkmaz. çünkü ozaman o maçın değil bu ligin hiçbir anlamı kalmaz.

günlerdir konuşuluyor bu ses kaydı.

tüpçü-koç-özdemirden bu olayla ile ilgili hiç açıklama yok. bu haber yalandır diye...

bu ses kaydına ben inanmıyorum- inanmak istemiyorum. evet oynak olabilirler ama bu kadar göze parmak sokarcasına hele böyle bir ortamda bunları konuşmak büyük yürek ister.

ses kaydı var deniliyor ama ortada tık yok. sadece sosyal paylaşım ortamlarında laf salatası durumunda şu anda. kaç tane gazateci-kaç tane haberci bunu gündeme getiriyor hiç kimse.

dün akşam ahmet çakar sadece bu konu ile ilgili detaylı konuştu.

bu kaset hele fenerbahçe-glatsaray maçından önce asla çıkmaz. çünkü ozaman o maçın değil bu ligin hiçbir anlamı kalmaz.

bu gune kadar bi anlami vardi yani, peki..

bu gune kadar bi anlami vardi yani, peki..[/QUOTE]

evet bugune kadar anlamı vardı. öyle veya böyle ne derseniz diyin. saha dışındaki olaylarda olsa şuda olsa buda olsa anlamı vardı.

şu olayyın gerçekliği tüm emekleri boşa çıkartır.

bu ligin anlamı emek verildiği için var. sen bunu böyle söylersen eee ozaman bu ligin şampiyonu olursak anlamı oalcakmı??

emek varken anlamlıdır.

cooook okuduk bunlari...

türkiyede vur, kir, parcala, sike yap, söv, +18...

yok ses yayiti varmis... fotoraflar varmis.

bendede var konusmalar felan... yükleyim youtube dinlersiniz.

hersey serbest millet... daha neyin tantanisini yapiyoruz..?!?!

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

Haber kaynaklarimdan biri aradi. Ali Koc Demiroren ses kaydinin kucuk bir bolumunu dinletti. Sanirim ortalik fena karisacak.

şimdi bu ses kaydını dinledim diyor bazı kısımlarını. yani baransu bu ses kaydı var diyor değilmi??

peki bu ses kaydı varsa, niye çıkmıyor. paramı bekliyor bunun ses kaydını alan kişi? yoksa ortalık bir karışsın diyip maç sonucunumu bekliyor??

bu haber futbolu bırak eğer çıkarsa büyük olaylar olur. varmış yokmuş başka bişey bu ses kaydının biraz dinledim demek başka bişey.

mehmet baransu denilen arkadaş, bu lafları twitter yazmaya gerek varmı? madem dinledin niye ses kaydını haber kaynağından alıp yayınlamıyorsun.

ya rezillll oooll- yaa kahramannn...

O ses kaydının çıkmamasının sebebi,yayınlayacak internet sitesinin bi kaç davası varmış.Ve birini kaybetmek üzerelermiş.Arkalarında da güç olmayınca yayınlayamiyorlarmış.

Kaynak:Mehmet Baransu

O ses kaydının çıkmamasının sebebi,yayınlayacak internet sitesinin bi kaç davası varmış.Ve birini kaybetmek üzerelermiş.Arkalarında da güç olmayınca yayınlayamiyorlarmış.

Kaynak:Mehmet Baransu

hadi canımm ... o internet sitesi bu internet sitesi.

youtube at bakalım ne olacak. zaten hemen ordan alınır oraya konur. veya direk ses dosyası yap gönder. çokmu zor. korkaklarla işimiz olmaz.

-se, -sa ile olacak iş değil. Hepinizin sistemin parçasısınız güven = 0.

Üst Alt