Mehmet Demirkol: "Bu Denayer aşkı nedir anlayamadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: "Bu Denayer aşkı nedir anlayamadım"

resized_02142-d007c2b45079530jpgsmm1shzj.jpg

NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Galatasaray'ın Belçikalı savunmacısı Jason Denayer ile ilgili konuştu.

Galatasaray'ın Jason Denayer'i neden transfer ettiğini anlayamadığını belirten Demirkol, genç savunmacı konusunda eleştirilerde bulundu.

İşte Mehmet Demirkol'un Jason Denayer Hakkında Söyledikleri

Mehmet Demirkol, "Galatasaray'da Jason Denayer konusunu hiç anlamadım. Denayer'in stoperliği konusunda ciddi şüphelerim var. Hiç anlamadığım
bir oyuncu. Adam kafa topuna çıkmıyor. Tudor onu iyi stoper yaparsa şampiyonluk kadar değerli. Camia neden bu kadar seviyor anlamış değilim" diye
konuştu.

Galatasaray'da Jason Denayer bu sezon Galatasaray'a geldikten sonra oynadığı 4 maçta sadece 39 dakika sahada kalabildi.

FutbolArena

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hava topuna çıkamıyor kısmı yüzde yüz doğru
Bakınız karabük maçının bitiş düdüğü çalmadan önceki pozisyonda kafa ile uzaklaştırmaya çalıştığı top

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben de aynı fikirdeyim bir özelliğini göremedim keşke sağ bek olarak başlasaydı kariyerine çok daha başarılı olurdu ..ama son dk. maliyetsiz başka bir alternatif de bulamadık ahmet çalık dengesizindense denayerin yedekte durmasını tercih ederim

dogru konustu

denaijer stoper olarak yetersiz

sirf teknigi iyi diye iyi stoper oldugu anlamina gelmiyor

sunderlandde moyes onu sürekli orta sahada oynatti

Ya kardeşim şu adamlara gereksiz değer veriyorsunuz sonra tepemize çıkıyorlar hele demirkol la rıdvan otorite oldular başımıza zerre futbol dan anlamaz ikiside

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maliyeti uygundu , teknikti falan hikaye.

Adam Galatasaraylı gibi durdu 2 sene boyunca. Ayrılıkta oldu ama o bizi terketmedi.

Bence bu herifin derdi para falan değil. Gerçekten tutkulu taraftar önünde oynamak bazen bu tarz rastalı adamları mest eder.

Olay bu olsa gerek. Ben para için sadece bizi tercih edeceğini düşünmüyorum.

Çoğu yerliden daha millidir benim gözümde. En azından bi hainliğini görmedim.

Böyle devam aslan parçası. Umarım bigün Elit stoperler arasında görürüz seni.

bu herifi oturup dinleyen varmı yahu hayatında ayağına top deymemiştir ağzı laf yapıyor diye futbol yorumcusu olan bir adam ne anlar futboldan bu dangalak izleyenler kendisine bunu sorsun önce.

İyi de adam zaten yedek stoper olarak alındı ne kadar büyütülebilir yani ?

Bence Demirkol günlük saçmalama dozunu bu konuda kullanmış. Adam yedek yani ..

Üst Alt